گروه: ورزش
تاریخ: 1:34 :: 2019/08/14
اولیایی: استراماچونی و استقلال هر ۲ حق دارند/ شجاعت تاج را باید تحسین کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران پیرامون اوضاع متشنج این روز‌های تیم فوتبال استقلال تهران بیان کرد: ۲۴ ساعت است که این وضعیت پیش آمده و شلوغ شده است. وجود یک مربی اروپایی که با نهایت نظم تا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران پیرامون اوضاع متشنج این روز‌های تیم فوتبال استقلال تهران بیان کرد: ۲۴ ساعت است که این وضعیت پیش آمده و شلوغ شده است. وجود یک مربی اروپایی که با نهایت نظم تا به حال کار کرده و می‌آید اینجا کمی توی ذوقش می‌خورد.

او ادامه داد: امیدوارم مدیران دقت بیشتری بکنند بالاخره همه ما می‌دانیم که بازیکن خارجی استقلال نمی‌توانسته بدون روادید وارد ایران شود چرا که او گردشگر که نبوده است. باید مسئولان روابط بین الملل باشگاه شرایط مناسب را فراهم می‌کرد و به این مسائل واقف فود تا مشکلی برای باشگاه به وجود نمی‌آمد تا هزینه‌ها را بیشتر نمی‌کرد و هم دغدغه هواداران را نباید بیشتر کرد. هوادار استقلال آزرده است و یه آرامش نیاز دارد.

او درخصوص ناراحتی استراموچونی در قبال جذب نشدن بازیکنان مد نظرش گفت: این ارتباطی با داخلی یا خارجی بودن مربی استقلال ندارد. همه مربیان دوست دارند بازیکنان مورد نظر و به اصطلاح آچارفرانسه خودشان را به کار ببرند و اینکه مربی استقلال چنین بازیکنی را مد نظر داشته باشد نیز امری طبیعی است. از طرفی جذب بازیکن هم باید در توان باشگاه باشد. یعنی همخواسته مربی و هم امکانات باشگاه بابد در نظر گرفته شود.

اولیایی درباره اوضاع حرفه‌ای باشگاه‌های ایرانی خاطر نشان کرد: ابتدا از تاج و هیئت رئیسه فدراسیون باید تشکر کنم چرا که فشار زیادی را تحمل می‌کنند تا ما در ریل حرفه‌ای گری قرار بگیریم. نمی‌شود که همیشه باشگاه‌های ما در گردابِ نداشتن بازیکن و بدهی و امکانات باشند. پس این شجاعت قابل تحسین است و امیدواریم درصدی از این مشکلات امسال حل شود. تعدادی از باشگاه‌ها مدرک حرفه‌ای شدنشان را ارائه دادند و برخی هم در حال ارائه دادن هستند و امیدواریم به حداقل‌ها برسیم و اگر در این سال ها، هرسال هم که ۱۰ درصد کار را جلو برده بودیم، در این سال‌ها تمام شده بود.

بیشتر بخوانید:

جنگ در استقلال بالا گرفت

فتح‌الله‌زاده از معاون سابق باشگاه استقلال شکایت می‌کند

ماجرای ازدواج مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال