گروه: شغل
تاریخ: ۸:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
اولویت پرداخت تسهیلات بانک های سمنان رونق تولید و اشتغال باشد

محمدرضا خباز روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد : در ۶ ماه نخست سال کنونی با کوشش مدیران قسمت صنعت ، پرداخت تسهیلات از سوی بانک های عامل استان سرعت زیادتری یافته هست. وی اولویت دولت در استان پشتیبانی از قسمت خصوصی اظهار و و اضافه کرد : با اعتبارات […]

محمدرضا خباز روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد : در ۶ ماه نخست سال کنونی با کوشش مدیران قسمت صنعت ، پرداخت تسهیلات از سوی بانک های عامل استان سرعت زیادتری یافته هست.

وی اولویت دولت در استان پشتیبانی از قسمت خصوصی اظهار و و اضافه کرد : با اعتبارات دولتی نمی گردد شاهد رونق اقتصادی در سمنان بود به همین سبب ضروری هست با دقت و اعتماد زیادتر به قسمت خصوصی و باور آنان طریق رونق را هموار کرد.
استاندار سمنان اهتمام کرد : هر کسی که در تحرک اقتصادی استان با ما معیت کند همکار ما شمرده می گردد از این رو ضروری هست اهتمام گردد تقاضا کنندگان ، تولید کنندگان و کارآفرینان را پشت درهای و در پیچ و خم های اداری معطل نگذاریم.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در ۶ ماه نخست سال کنونی ، قیمت بیکاری در استان سمنان ۸٫۹
۷۳۳۹/۶۰۲۶
*خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد**انتشار دهنده : جانعلی فتحی
۷۳۳۹/۶۰۲۶*خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد**انتشار دهنده : جانعلی فتحیبرای آگاهی از جدید ترین خبر ها و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال خبر ها ایرنا سمنان مراجعه کنید.