گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
اهداء حقوق پرسنل اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان کرمانشاه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  جلال پوران‌فرد رئیس مرکز اداره اتفاقات و فوریت‌های دکتری کهگیلویه و بویراحمد از تعلق حقوق یک روز پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان به زلزله‌زدگان کرمانشاه اطلاع داد. وی بیان کرد: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  جلال پوران‌فرد رئیس مرکز اداره اتفاقات و فوریت‌های دکتری کهگیلویه و بویراحمد از تعلق حقوق یک روز پرسنل اورژانس ۱۱۵ استان به زلزله‌زدگان کرمانشاه اطلاع داد.

وی بیان کرد: در یک اقدام آدم دوستانه پرسنل شاغل ستادی و عملیاتی این مرکز در سراسر استان حقوق تمام یک روز خود را به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه تعلق دادند.

جلال پوران‌فرد اضافه کرد: این مبلغ مختصر به عنوان گام کوچکی از سوی پرسنل شاغل اورژانس ۱۱۵ استان هست تا همدردی کوچکی در مقابل این فاجعه بزرگ باشد و التیامی بر دردهای هم وطنان زلزله زده باشد.