تاریخ: ۲۰:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

راهنمای سفر من : به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، سردار “زاهدیان” در تشریح این خبر، اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند ساخت و تولید مواد روانگردان “شیشه” در اطراف شهر تهران، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز […]

راهنمای سفر من : به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، سردار “زاهدیان” در تشریح این خبر، اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند ساخت و تولید مواد روانگردان “شیشه” در اطراف شهر تهران، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق شدند اعضای این باند به نام “کژدم های اتوبان” را شناسایی کنند، افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد، سرکرده این باند تحت پوشش مشاغلی نظیر “نمایشگاه خودرو و فروشگاه مواد پروتئینی”، مواد روانگردان را توزیع می کند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا ادامه داد: ماموران شب گذشته در یک عملیات غافلگیرانه، سرکرده این باند را به همراه دو نفر دیگر از همدستانش در منطقه “خاور شهر” تهران دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این عملیات،۳۶ کیلوگرم شیشه، ۱۰۰ لیتر محلول و مقادیر قابل توجهی مواد اولیه و پیش ساز شیشه کشف و چهار دستگاه خودرو توقیف شد.

این مطلبو از دست ندید!  "خجالت نکش" با بازی الناز حبیبی و سام درخشانی در راه جشنواره فجر/عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در خاتمه از دستگاه قضائی رسیدگی سریع به این پرونده را خواستار شد.