تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
انفجار آپارتمان مسکونی بر اثر نشت گاز در آمل/ حال یکی از مصدومان وخیم است

حریق پس از انفجار گاز در این واحد آپارتمانی شعله‌ور گردید که با حاضر بودن آتش‌نشانان در مکان سانحه اطفا حریق انجام گرفت. دکتر حمزه قاسمی مدیر شبکه بهداشت و معالجه شهرستان آمل در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اعزام آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ به مکان سانحه، افزود: پس از اطلاع واقع شدن انفجار […]

حریق پس از انفجار گاز در این واحد آپارتمانی شعله‌ور گردید که با حاضر بودن آتش‌نشانان در مکان سانحه اطفا حریق انجام گرفت.

دکتر حمزه قاسمی مدیر شبکه بهداشت و معالجه شهرستان آمل در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اعزام آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ به مکان سانحه، افزود: پس از اطلاع واقع شدن انفجار گاز در ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه صبح امروز آمبولانس ۱۱۵ در مکان سانحه حاضر گردید.

وی به شمار مصدومان این سانحه اشاره کرد و گفت: این سانحه ۳ خدشه دیده داشت که زن ۳۹ ساله ۸۰ درصد سوختی دارد و حال وی وخیم اظهار گردید، زن ۶۰ساله همسایه این واحد بر اثر شدت انفجار و اصابت وسایل و اشیاء منزلش بر سر وی پارگی پوست سر داشت و به بیمارستان جابه جا گردید و یک آقا که معالجه سرپایی در مکان سانحه انجام گردید.

مدیر شبکه بهداشت و معالجه شهرستان آمل در انتهاء به وخیم بودن حال یکی از مصدومان اشاره کرد و گفت: زن ۳۹ ساله پس از اموری معالجهی اولیه به بیمارستان شهید زارع ساری جابه جا گردید.

این مطلبو از دست ندید!  تصویرهایی از طبیعت دیدنی در روستای عربچه