تاریخ: ۸:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
انزوای آمریکا در مقابل کشور های دیگر در راستای آب و هوا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از رویترز، دیوید اتنبرو، مستندساز و طبیعت شناس انگلیسی گفت آمریکا در راستای مبارزه با تغییر شرایط اقلیمی در مقابل کشور‌های دیگر منزوی شده هست. دیوید اتنبرو گفت: «دولت آمریکا در مقابل کشور‌های دیگر منزوی شده هست و تماما […]

انزوای آمریکا در مقابل کشور‌های دیگر در راستای آب و هوابه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از رویترز، دیوید اتنبرو، مستندساز و طبیعت شناس انگلیسی گفت آمریکا در راستای مبارزه با تغییر شرایط اقلیمی در مقابل کشور‌های دیگر منزوی شده هست.

دیوید اتنبرو گفت: «دولت آمریکا در مقابل کشور‌های دیگر منزوی شده هست و تماما مشخص هست که مشکل کجا هست. من منحصرا می‌توانم امیدوار باشم که به هر دلیلی و با هر سازوکاری این روند در آمریکا عوض کند.»

»وی با اشاره به کنفرانس آب و هوایی گفت: «شاید چنین کنفرانس بزرگی برای این باشد که مردم جهان با مشکلات همه روزه بیابان زایی، آتش سوزی و توفان مواجه و در این زمینه دلواپس می باشند. شما می‌توانید با استفاده هشتگ” صندلی خودتو بگیر” »

»اتنبرو گفت: «باید احساس های مردم جهان فهم گردد و باید بر روی مسئولین کشور تاثیر گذار باشند.»

»وی گفت: «من به آلاسکا و قطب جنوب رفتم. چرا؟ این به علت تغییر شرایط آب و هوایی هست.»

این مطلبو از دست ندید!  سازمان محیط زیست: فاز دوم قرقهای شکار امسال اجرا می‌شود