انجمن سلامت و زندگی ایران ۴۰۰۰عضو دارد

0
اشتراک

انجمن سلامت و زندگی ایران ۴۰۰۰عضو دارد

توحید سیف برقی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اینکه این همایش برای نخستین بار در سال۹۱و با همراهی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کار خود را آغاز کرده است، ابراز داشت: هدف از اجرای برنامه‌های همایش سلامت و خانواده، شناساندن سبک صحیح زندگی سالم در بین اقشار مختلف است.

وی افزود: مردم را وقتی می‌توان به سمت زندگی سالم و عاری از مؤلفه‌های نادرست راهنمایی کرد که به آن‌ها آموزش دهیم و اقشار مختلف را با تبعات منفی عواملی مانند غذاهای فوری، چاقی مفرط، دیابت، کم‌تحرکی و … آشناسازیم لذا این اصل، پایه‌گذار همایش سلامت وزندگی در کشور است.

دبیر اجرایی همایش ملی سلامت وزندگی بابیان اینکه هم‌اندیشی و اتحاد در بین نهادهای مردمی می‌تواند ضامن سلامت اجتماعی باشد، ابراز داشت: امروز افتخار می‌کنیم که در شاهرود با بافت تاریخی و فرهنگی و علاقه‌مند به آموزش در حوزه سلامت بتوانیم میزبان این همایش باشیم.

سیف برقی درباره همایش سلامت و خانواده، توضیح داد: در این همایش افراد مختلف اعم از پزشکان، ورزشکاران و هنرمندان حضور دارند که درواقع به‌عنوان سفیران سلامت در جامعه پیام‌های تندرستی را به عموم مردم انتقال می‌دهند.

وی افزود: این ایده باخرد جمعی مردم شکل گرفت و امیدواریم نهادهایی که می‌توانند در این زمینه همکاری کنند فارغ از نقش مسئولیتی خود به‌صورت داوطلبانه و خیرخواهانه وارد عمل شوند و با این هدف ورود پیدا کنند بستر را برای رشد اجتماعی و رضایت خدا مهیا کنند تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت مردمی و ارتباطات گسترده ماهانه این همایش‌ها را در شاهرود برگزار کنیم.

دبیر همایش سلامت وزندگی درباره سطح این همایش، گفت: سخنرانان و مقالات ارائه‌شده در این همایش به‌گونه‌ای مطرح می‌شوند که بتوانیم شاهد ارائه راهکاری برای معضلاتی مانند چاقی و کم‌تحرکی باشیم لذا این برنامه با حضور متخصصان حوزه بهداشت روانی و تغذیه خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.