تاریخ: ۰:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

او رمز این دزدیدن و بی‌هوشی را مدت‌ها پس از دزدیدن، هنگامی با خبر گردید که با عروسش درگیری لفظی پیدا کرد و خانم جوان صحبت‌هایی از مسمومیت به زبان آورد. رهایی در خیابان چندی پیش رهگذرانی که از منطقه اکباتان در حال گذر بودند خانم میانسالی را بی‌هوش روی زمین نگاه کردند. به دنبال […]

او رمز این دزدیدن و بی‌هوشی را مدت‌ها پس از دزدیدن، هنگامی با خبر گردید که با عروسش درگیری لفظی پیدا کرد و خانم جوان صحبت‌هایی از مسمومیت به زبان آورد.

رهایی در خیابان

چندی پیش رهگذرانی که از منطقه اکباتان در حال گذر بودند خانم میانسالی را بی‌هوش روی زمین نگاه کردند. به دنبال کوشش کادر معالجهی، بلقیس ترقی پیدا کرد و تازه آن وقت بود که متوجه گردید طلاها و پول‌هایی که بهمراه داشته به دزدیدن رفته و او را بی‌هوش در خیابان رها کرده‌اند.

با مشخص شدن این مبحث، خانم میانسال دزدیدن طلاها و پول‌هایش را به پلیس گزارش کرد.

بی‌هوشی برای سرقت

بلقیس دنبال کرد: راننده جوان عنوان کرد می‌تواند مرا تا طریقی برساند و پس از ان هم آدرس مکان زندگی‌ام را پرسید. راننده پژو، طلاها و پول‌هایم را به دزدیدن برده و مرا بی‌هوش در خیابان رها کرده بود.

درگیری در برابر کلانتری

با شکایت خانم میانسال تحقیقات برای شناسایی راننده پژو شروع گردید، ولی هیچ رد و سرنخی از سارق خانم به دست نیامد. مدتی از این دزدیدن سپری شده بود که بلقیس به طور اتفاقی عروسش را در برابر کلانتری در نزدیکی خانه‌اش دید.

شکایت از عروس

صحبت‌های مهسا در برابر کلانتری، سرنخی را بدست مادرشوهرش داد و موجب گردید بلقیس بار دیگر به دادسرا مراجعه کند تا در مورد دزدیدنی که از او شده بود اطلاعات تازهی عرضه کند.

این مطلبو از دست ندید!  چگونه به تالاب صورتی چابهار سفر کنیم؟ + اینفوگرافیک

او عنوان کرد: پس از مدت‌ها متوجه گردیدم چه فردی آن شب به من دوای بی‌هوشی داد و طلاها و پول‌هایم را به دزدیدن برد. تمام این کارها از طریق عروسم انجام شده هست. آ مدت هاست که با عروسم مشکل دارم و سال‌هاست که جدا از پسرم زندگانی می‌کند.

بلقیس دنبال کرد: او گمان می‌کند من در زندگی‌اش مداخله کرده‌ام و موجب برهم خوردن زندگی‌اش شده‌ام. برای همین نقشه دزدیدن و مسموم کردن مرا کشیده تا از من انتقام بگیرد. خودش به من عنوان کرد که این کار را انجام داده هست.

اعتراف به مسموم کردن

خانم میانسال دنبال کرد: متوجه گردیدم که راننده فردی جز عروسم نیست. با حرف‌هایی که عروسم به من زد شبهه ندارم او مرا مسموم کرده و طلاها و پول‌هایم را به دزدیدن برده هست.

به دنبال سخنان تازهی که بلقیس در اختیار دادیار پرونده قرار داد، فرمان دستگیری عروس جوان صادر گردید تا تحقیقات از او در مورد آبمیوه مسموم و دزدیدن طلاها و پول‌های نقد بلقیس صورت گیرد.

ضمیمه تپش جام جم