گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
انتقاد تند “رئیس سنای پاکستان” از سفر خاقان عباسی به عربستان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از آی یو وی ام پرس،رضا ربانی ریاست سنای پاکستان بار دیگر کارکرد دولت این کشور را درخصوص دقت اکثر از اندازه به حکومت عربستان سعودی مورد خورده گیری قرار داد. رضا ربانی اهتمام کرد: در شرایط فعلی که به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از آی یو وی ام پرس،رضا ربانی ریاست سنای پاکستان بار دیگر کارکرد دولت این کشور را درخصوص دقت اکثر از اندازه به حکومت عربستان سعودی مورد خورده گیری قرار داد.

رضا ربانی اهتمام کرد: در شرایط فعلی که به سبب فشار و ایراد مردم از کارکرد دولت وزیر قانون وادار به کناره گیری شده هست، سفر نخست وزیر به عربستان سعودی هیچ توجیهی ندارد.

دولت ضروری هست پاسخگو باشد که وزیر کشور کجاست؟ نخست وزیر کجاست؟ به چه سبب ارتش فراخوانده شد؟ به چه سبب با اعتصاب کنندگان خودسرانه معاهده امضا شد؟

دولت ضروری هست پاسخگو باشد که وزیر کشور کجاست؟ نخست وزیر کجاست؟ به چه سبب ارتش فراخوانده شد؟ به چه سبب با اعتصاب کنندگان خودسرانه معاهده امضا شد؟ ریاست سنای پاکستان با خورده گیری از شاهد خاقان عباسی نخست وزیر پاکستان اضافه کرد: وضعیت درونی کشور ارزش زیادتری دارد یا سفر به عربستان؟ متاسفانه نخست وزیر به جای ماندن در پاکستان و حل مشکلات، به عربستان عزیمت کرده هست.

این در حالی هست که دیگر اعضای حزب مردم نیز به کارکرد دولت دربرخورد و پس از ان امضای معاهده با اعتصاب کنندگان ایراد کرد و آن را حاصل ناکارآمدی دولت دانستند.

کناره گیری زاهد حامد وزیر قانون پاکستان با اهمیت ترین شرطی بود که از طریق دولت پذیرفته گردید و پس از ان اعتصاب در تمام کشور به جز لاهور به اتمام رسید.

انتهای پیام /