تاریخ: ۹:۴۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
انتقاد از اسپیکرهای هوشمندی که به وای فای وصل نمی گردند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت دیجیتال ترندز، گزارشهای منتشر گردیده از سوی اعضاء بیانگر از آن هست که وصل شدن و ارتباط بعضی از اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم ماکس با مودم اینترنت بی سیم وای فای به مشکل برخورده هست و اعضاء زیادی از آنان گزارش […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت دیجیتال ترندز، گزارشهای منتشر گردیده از سوی اعضاء بیانگر از آن هست که وصل شدن و ارتباط بعضی از اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم ماکس با مودم اینترنت بی سیم وای فای به مشکل برخورده هست و اعضاء زیادی از آنان گزارش داده اند تا غول تکنولوژی گوگل هرچه فوری تر مشکل ذی ربط را حل نماید.

اسپیکرهای هوشمند با وصل شدن به شبکه اینترنت بی سیم وای فای به اعضاء این امکان را می دهند تا در صورت داشتن مشغله، وسائل خانگی خود را با دستورهای صوتی کنترل کنند بعنوان مثال، از وضع آب و هوا و تازه ترین خبر ها باخبر شده، تایمر و زنگ اخطار برای خود تنظیم کنند و با دوستان و خانواده خود ارتباط ایجاد کنند.

البته گزارشهای منتشر گردیده از سوی اعضاء اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم ماکس تنها در وصل شدن به مودم و روترهای وای فای تی پی لینک (۷TP-Link Archer C)

 شرکت تی پی لینک مشکل ذکر شده را بر گردن پروتکل های MDNS 

البته با این وجود هنوز مشخص نیست به چه سبب تنها روتر Archer C۷ با چنین مشکلی مواجه شده هست و بقیه مودم ها و روترهای وای فای بدون هیچ مشکلی با اسپیکرهای هوشمند و دستیارهای صوتی گوگل در ارتباط می باشند.

متخصص ها در وب سایت اندروید پلیس عنوان نموده اند آن دسته از کاربرانی  که با چنین مشکلی مواجه شده اند، توان دارند با کلیدواژه های  ۳  GHTبه شرکت گوگل گزارش اعلام خرابی بدهند. این در حالیست که تیم متخصص ها گوگل اعلام نموده اند که هنوز از سوی اعضاء هیچ گزارشی مبنی بر اینکه وصل شدن اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم ماکس به مودم های اینترنت وای فای قطع می گردد، دریافت نکرده اند.

با همه این تفاسیر، اسپیکرهای هوشمند گوگل (گوگل هوم مینی و گوگل هوم ماکس) همچنان از پرفروش ترین و دوست داشتنی ترین گجت های هوشمند و دستیارهای صوتی در جهان محسوب می گردد و بر طبق گزارشهای منتشر گردیده، شرکت گوگل اعلام نمود که از اواسط ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ تاحالا، بالغ بر ۶ میلیون دستگاه اسپیکر هوشمند گوگل را به فروش رسانده هست.

بنا به اعلام، در کمال خوشبختی تاحالا هیچ گزارشی مبنی بر اینکه اسپیکر هوشمند گوگل هوم مینی به مودم های اینترنت وای فای متصل نمی شوند، منتشر نشده هست.

انتهای پیام