تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
انتشار شایعات تازه در مورد گوشی پیکسل ۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از پی سی ورلد، گوگل فعلا در مورد ویژگی های گوشی یاد شده سکوت کرده، اما منابع خبری مختلف در مورد امکانات و ویژگی های آن اخبار مختلفی را منتشر کرده اند. ضدآب بودن کامل یکی از ویژگی های گوشی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از پی سی ورلد، گوگل فعلا در مورد ویژگی های گوشی یاد شده سکوت کرده، اما منابع خبری مختلف در مورد امکانات و ویژگی های آن اخبار مختلفی را منتشر کرده اند.

ضدآب بودن کامل یکی از ویژگی های گوشی یاد شده است. بنابراین احتمالا این گوشی حتی در صورت افتادن به عمق یک متری آب به مدت نیم ساعت آسیبی نخواهد دید.

همچنین گفته می شود دوربین گوشی یاد شده بسیار قدرتمند و دارای قابلیت های خاصی خواهد بود. هر چند در این زمینه هنوز خبر دقیقی منتشر نشده است. در این گوشی از پردازنده ۸۳۵ اسنپ دراگون کوالکوم استفاده خواهد شد ولی برخی منابع هم می گویند ممکن است گوگل از تراشه های اینتل در پیکسل ۲ استفاده کند.

در مورد قیمت پیکسل ۲ اخبار ضدونقیضی منتشر می شود و تازه ترین خبرها از گران تر بودن آن نسبت به پیکسل حکایت می کند. ظاهرا مدل ۵ اینچی پیکسل ۲حدود ۷۰۰ دلار و مدل بزرگتر آن که پیکسل ایکس ال ۲ نام می گیرد ۸۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

البته ممکن است یک مدل ارزان قیمت و اقتصادی از این گوشی به نام Pixel 2B هم عرضه شود که برای افراد دارای سطح درآمدی کمتر مناسب خواهد بود.