تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
انتشار اندروید نوقا ۷٫۱٫۱ برای نوکیا ۳

گروه فناوری _ نوکیا امسال چند گوشی میان رده معرفی و عرضه کرد. نوکیا ۳ ارزان‌ترین میان‌ رده این سازنده است که از امروز قادر است به اندروید نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ به‌روزرسانی شود.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بسیاری از کاربران، به‌روزرسانی نرم‌افزاری اندروید نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ از امروز برای گوشی‌های نوکیا ۳ […]

گروه فناوری _ نوکیا امسال چند گوشی میان رده معرفی و عرضه کرد. نوکیا ۳ ارزان‌ترین میان‌ رده این سازنده است که از امروز قادر است به اندروید نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ به‌روزرسانی شود.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بسیاری از کاربران، به‌روزرسانی نرم‌افزاری اندروید نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ از امروز برای گوشی‌های نوکیا ۳ منتشر شده است.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بولتن نیوز وبه نقل از جی اس ام ، این آپدیت تازه قرار است نسخه سیستم ‌عامل گوشی مذکور را از نوقا ۷٫۰ به ۷٫۱٫۱ ارتقا دهد و حجم تقریبا زیادی دارد. به ‌همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای دانلود آن به جای شبکه ارتباطی ۴G LTE از Wi-Fi با سرعت مناسب استفاده کنید. همچنین بهتر است گوشی شما در ابتدای روند دانلود این به‌روزرسانی حداقل ۵۰% شارژ داشته باشد؛ هرچند پیشنهاد ما همیشه این است که گوشی را کاملا شارژ کنید تا دچار مشکل نشوید. حجم فایل این به‌روزرسانی تازه برای نوکیا ۳ حدودا ۷۴۸ مگابایت گزارش شده است.

نوکیا از ابتدای معرفی گوشی‌های امسالش وعده داد که همه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مربوط به آن‌ها را به‌ترتیب و با کمترین وقفه ممکن در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این کمپانی تایید کرده بود که نوکیا ۳ را حداکثر تا پایان ماه اوت به اندروید نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ به‌روزرسانی می‌کند. البته حالا ۱۲ روز از سپتامبر و وعده قبلی این سازنده می‌گذرد اما با این‌حال نوکیا و HMD Global ثابت کرده‌اند که می‌توانند وعده‌هایشان را با تاخیری کوتاه جامه عمل بپوشانند. ظاهرا نوکیا به‌طور کاملا جدی به ارتقا و به‌روزرسانی نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند تازه‌اش پایبند است.

انتشار اندروید نوقا 7.1.1 برای نوکیا 3

اندروید ۸ اوریو در حال حاضر تازه‌ترین نسخه اندروید به‌شمار می‌رود و نوکیا در مراسم معرفی نوکیا ۳ تاکید کرد که این گوشی و سایر گوشی‌های امسال سازنده مذکور قادر هستند در آینده به این نسخه هم ارتقا یابند. فعلا تاریخ نهایی یا حتی محدوده زمانی به‌روزرسانی به اوریو مشخص نشده است و هنوز نمی‌دانیم نوکیا ۳، نوکیا ۵، نوکیا ۶ و نوکیا ۸ چه زمانی قرار است به اوریو به‌روزرسانی شوند. هرچند ارتقا به نوقا نسخه ۷٫۱٫۱ برای چنین گوشی‌های میان‌ رده‌ای، ویژگی برجسته‌ای به‌شمار می‌رود چراکه امکان به‌روزرسانی به نسخه مذکور هنوز برای بسیاری از گوشی‌های میان رده سطح بالای موجود در بازار، میسر نشده است.

نسخه ۷٫۱٫۱ نوقا باعث تغییر ویژگی‌های متعددی ازجمله بهبود رابط کاربری و عملکرد دستگاه و همچنین بهبود کلی در پایداری نوکیا ۳ می‌شود. این به‌روزرسانی تنها یک روز است که منتشر شده اما اگر تا چند روز آینده نوتیفیکیشن ورودی آن را روی گوشی‌تان مشاهده نکردید، به منوی تنظیمات بروید و در بخش About یا درباره گوشی، گزینه Software Updates را فعال کنید تا به جستجوی به‌روزرسانی‌های اخیر بپردازد. همیشه می‌توانید اخرین به‌روزرسانی‌ها را به‌صورت دستی دریافت و نصب کنید.