گروه: زنان
تاریخ: ۲۲:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
انتخابی یورو ۲۰۲۰| پیروزی خارج از خانه قبرس مقابل قزاقستان

– اخبار ورزشی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای دور هفتم از مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ و در گروه I‌ این رقابت‌ها، عصر امروز (پنجشنبه) تیم ملی قزاقستان مقابل میهمان خود قبرس با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد. در این بازی قزاق‌ها در حالی […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای دور هفتم از مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ و در گروه I‌ این رقابت‌ها، عصر امروز (پنجشنبه) تیم ملی قزاقستان مقابل میهمان خود قبرس با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد.

در این بازی قزاق‌ها در حالی تن به شکست دادند که در دقیقه ۳۴ توسط تمیرلان ارلانوف گل اول را به ثمر رساندند و تا دقیقه ۷۳ نیز از حریف خود پیش بودند. پیروس سوتیرو ۱۷ دقیقه به پایان بازی گل تساوی را برای قبرسی‌ها به ثمر رساند و در دقیقه ۸۴ نیز نیکلاس لوانو گل برتری تیم مهیمان را به نام خود ثبت کرد.

قبرس با این نتیجه سومین برد خود را کسب کرد تا با ۱۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار بگیرد. در جدول این گروه بلژیک و روسیه به ترتیب با ۱۸ و ۱۵ امتیاز رده‌های اول و دوم را در اختیار دارند. تیم‌های ملی فوتبال قزاقستان، اسکاتلند و سن‌مارینو هم به ترتیب با ۷ امتیاز، ۶ امتیاز و بدون امتیاز در رده‌‌های چهارم تا ششم جدول قرار گرفته‌اند.

این مطلبو از دست ندید!  کسب سه مقام برترمسابقات کشوری دو و میدانی بانوان

تایید بازی بدون تماشاگر مجارستان برابر آذربایجان در انتخابی یورو ۲۰۲۰