تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
انتخابات هیات تکواندو مازندران باطل شد!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان مازندران دیروز با حضور حسین زادگان مدیرکل استان، احسنی فروز دبیر فدراسیون و اعضای مجمع برگزار گردید.    برای حضور در این انتخابات چهار نفر نامزد شده بودند که فیض الله نفجم ریاست سابق این هیات به دلایل متفاوت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان مازندران دیروز با حضور حسین زادگان مدیرکل استان، احسنی فروز دبیر فدراسیون و اعضای مجمع برگزار گردید. 

  برای حضور در این انتخابات چهار نفر نامزد شده بودند که فیض الله نفجم ریاست سابق این هیات به دلایل متفاوت عازم به مجمع پیدا نکرد. یک نامزد دیگر نیز به سبب دوشغله بودن اذن حضور در مجمع را پیدا نکرد.  

 

مجمع انتخاباتی مازندران از انگشت شمار مجامعی بود که پولادگر ریاست فدراسیون تکواندو خودش به آن ورود نکرد و دبیر فدراسیون و مسئول امور شهرستانها را به ساری فرستاد.

طبق قانون تا برپایی مجمع مجدد، سرپرست برای هیات تکواندو مازندران انتخاب خواهد گردید. نکته ارزشمند این هست که هیات تکواندو مازندران حق رای در مجمع انتخابات فدراسیون که دوم دی ماه برگزار خواهد گردید را ندارد. 

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت پاییزی چشم نواز روستای گردشگری بند ارومیه+فیلم