امیدواری بازیگر فیلم “رگ خواب” برای دریافت سیمرغ / تهامی: داوری جشنواره امسال خیلی سخت است

0
اشتراک

امیدواری بازیگر فیلم “رگ خواب” برای دریافت سیمرغ / تهامی: داوری جشنواره امسال خیلی سخت است

کوروش تهامی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص نحوه برگزاری این دوره از جشنواره فیلم فجر گفت: هنوز جشواره شروع نشده اما به نظر می رسد مسئولین این دوره از جشنواره فیلم فجر برای برگزاری آن تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کرده اند. به شخصه امیدوارم دوره خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی درباره مشکلات به وجود آمده در بخش بلیت فروشی جشنواره امسال افزود: متاسفانه امسال بلیت فروشی جشنواره به “خنس” خورده و مشکلات عدیده ای را برای مخاطبان به وجود آورده است.

بازیگر سریال “زیر تیغ” در همین راستا ادامه داد: طبق صحبت های اخیر قول هایی داده شده تا مخاطبان بتوانند به راحتی برای بلیت اقدام کنند اما به هر صورت اتفاق چندان جالبی نبوده است.

وی داوری در این دوره از جشنواره را بسیار سخت دانست و ادامه داد: امسال تعداد زیادی از فیلم ها برای حضور در بخش سودای سیمرغ حاضر شده اند و با توجه به همین اتفاق به نظرم داوری جشنواره بسیار سخت شده و رقابت تنگانگی میان آثار وجود دارد.

تهامی در مورد شانس دریافت سیمرغ برای فیلم “رگ خواب” خاطرنشان کرد: امسال با فیلم بسیار محترم و خوب رگ خواب از “حمید نعمت الله” در جشنواره حاضر شده ام. با توجه به کیفیت اثر و مضمون فیلم امیدوارم امسال سیمرغ بلورین جشنواره را به خانه ببرم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.