تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
امیدوارم شرایط تمدید قراردادم با پرسپولیس مهیا شود/ مقابل الهلال به معجزه ایمان داریم/ خوشحالم برای اولین بار در این فصل در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر استقلال خوزستان موفق شد برای اولین بار در لیگ هفدهم برای سرخپوشان به میدان برود و عملکرد خوبی نیز در این بازی داشته باشد. دروازه‌بان کروات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر استقلال خوزستان موفق شد برای اولین بار در لیگ هفدهم برای سرخپوشان به میدان برود و عملکرد خوبی نیز در این بازی داشته باشد.

دروازه‌بان کروات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در مورد این بازی، شرایطش در پرسپولیس و تمدید قراردادش با سرخ‌پوشان توضیحاتی را ارائه داد.

* بازی با استقلال خوزستان چطور بود؟

فکر می‌کنم بازی خوبی را انجام دادیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم. برای ما مهم‌ترین مسئله پیروزی در این بازی بود چرا که در چند مسابقه قبلی در لیگ نتایج چندان خوب نبود. ما باید با یک پیروزی به راه قبلی‌مان بازمی‌گشتیم ضمن اینکه در این بازی چند بازیکن اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم اما سایر بازیکنانی هم که در زمین بودند نشان دادند که فرقی بین نفرات پرسپولیس نیست و همه برای موفقیت این باشگاه بزرگ بازی می‌کنند. هر ۱۸ نفری که در لیست قرار می‌گیرند مطمئناً هر لحظه حاضرند تا بهترین عملکرد را در ترکیب تیم بزرگ پرسپولیس داشته باشند.

* برای اولین بار در لیگ هفدهم در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتی، نظرت راجع به این موضوع چیست؟

پرسپولیس باشگاه بزرگی است و مهم‌ترین مسئله پیش از حضور بازیکنان موفقیت تیم است. تیم ما از حضور بهترین دروازه‌بان ایران یعنی علیرضا بیرانوند بهره می‌ّبرد.  همچنین تمرینات ایگور هم ما را کاملاً آماده نگه می‌دارد تا هر لحظه که نیاز شد برای تیم ما به میدان برویم و آمادگی لازم را داشته باشیم. من هم خوشحالم که روز گذشته برای اولین بار در لیگ در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتم و این بازی را هم بردیم.

* همان‌طور که اشاره کردی پرسپولیس چندین بازیکن اصلی‌اش را نداشت اما پیروزی قاطعی مقابل استقلال خوزستان در یک بازی خارج از خانه کسب کرد. از دید تو اختلافی بین نفرات اصلی و نفرات نیمکت‌نشین وجود دارد؟

به اعتقاد من هیچ اختلافی بین سطح فنی بازیکنان پرسپولیس وجود ندارد و تمام نفرات تقریباً در سطح بالایی قرار دارند چرا که در بزرگترین تیم در ایران بازی می‌کنند. همه بازیکنان در فرم ایده‌آل قرار دارند و هر لحظه آماده‌اند تا به تیمشان کمک کنند.

* پرسپولیس لیگ را خوب شروع کرد اما در ادامه نتوانست روند خوبی داشته باشد و در چند بازی نتایج قابل قبولی نگرفت. ما روز گذشته مقابل تیم استقلال خوزستان دوباره پیروز شد فکر می‌کنی این روند ادامه داشته باشد؟

این مطلبو از دست ندید!  محکوم شدن متخلفان زیست محیطی به رهاسازی ۱۰ بال کبک در طبیعت

هر فصل لحظات خوب و بدی دارد. در لیگ گذشته ما توانستیم قهرمانی و خیلی چیزهای خوب دیگر را به‌دست آوریم و در آسیا هم در بین تیم‌های برتر قرار بگیریم. ما در آستانه تاریخ‌سازی برای فوتبال ایران هستیم. من می‌دانم که نتایج چندان خوبی در دو سه بازی اخیر نگرفتیم اما این ورزش است اگر اشتباه نداشته باشیم، ربات هستیم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما همیشه در بازی‌ها و تمرینات با تمام وجود تمرین می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم تا هوادارانمان را خوشحال‌تر از قبل ببینیم. پرسپولیس تیمی است که کادر فنی خوبی دارد و بهترین بازیکنان را در ایران دارد و دوباره قهرمانی را تکرار خواهیم کرد.

* نظرت راجع به بازی برگشت برابر الهلال چیست؟ به نظر پرسپولیس برای صعود فقط به معجزه احتیاج دارد.

در ورزش ما نیز مانند هر بازیکن حرفه‌ای دیگری سعی می‌کنیم ابتدا در زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم و به معجزه نیز ایمان داریم. الهلال در بازی رفت نتیجه خیلی خوبی گرفت اما همه ما به معجزه اعتقاد داریم. ما تنها می‌توانیم در زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم و همه بازیکنان با تمام وجود بازی خواهند کرد و امیدوارم که شرایط به نحوی شود که در پایان بازی همه خوشحال باشیم. درفوتبال هیچ چیز بعید نیست.

* در پایان در مورد آخرین وضعیت تمدید قراردادت با پرسپولیس صحبت کن. هواداران منتظرند تا خبر تمدید قراردادت را بشنوند.

قبل از هرچیز این را بگویم که از اینکه در بزرگترین تیم ایران هستم خوشحالم و احساس خیلی خوبی دارم. من هنوز قراردادم را با پرسپولیس تمدید نکردم اما به توافقات نهایی با باشگاه رسیده‌ام و به زودی این کار را انجام خواهم داد. من آینده‌ام را با پرسپولیس برنامه‌ریزی کرده‌ام و از اینکه در بزرگترین تیم ایران هستم واقعاً خوشحالم و امیدوارم که در چند روز آینده این کار نهایی شود. امیدوارم به‌زودی شرایط تمدید قراردادم مهیا شود. مطمئناً لحظه تمدید قراردادم با پرسپولیس یکی از بهترین لحظات در زندگی دوران ورزشی‌ام خواهد بود.