گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۷:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
امکان دریافت نشان نرمال برای رستوران ها و فروشگاه ها فراهم شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی اداره نرمال استان یزد، افشین پولی بیان داشت: اداره کل نرمال استان یزد در راستای استانداردسازی واحدهای خدماتی، عمل به اعطای پروانه کاربرد نشانه نرمال تشویقی در این اداره کل کرده هست. وی اضافه کرد: ضروری هست، تقاضا کنندگان در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی اداره نرمال استان یزد، افشین پولی بیان داشت: اداره کل نرمال استان یزد در راستای استانداردسازی واحدهای خدماتی، عمل به اعطای پروانه کاربرد نشانه نرمال تشویقی در این اداره کل کرده هست.

وی اضافه کرد: ضروری هست، تقاضا کنندگان در ابتدا به سایت ارگان ملی نرمال به آدرس www.isiri.gov.ir وی اضافه کرد: ضروری هست، تقاضا کنندگان در ابتدا به سایت ارگان ملی نرمال به آدرس www.

ir مراجعه و استانداردهای ملی ایران به شماره های ۲۰۸۲ شرایط بهداشتی جایگاه ها فروش مواد غذایی، ۲۰۸۳ قوانین بهداشتی چلوکبابی ها، رستوران و قهوه منزل ها، ۱۸۳۹۵ خدمات الزامی هتل های یک تا ۵ ستاره  را از بخش استانداردهای ملی موجود برداشت و مطالعه نمایند و در صورت برخوردار بودن شرایط ضروری به اداره کل نرمال مراجعه و درخواست ضروری را عرضه دهند تا اموری بعدی در جهت اعطای پروانه کاربرد نشانه نرمال صورت پذیرد.

این مطلبو از دست ندید!  برنامه بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ مشخص شد