تاریخ: ۱۶:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در این مراسم که با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال و محمدحسین حجازی،مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد برگزار شد، راهکارهای مشارکت در مباحث فرهنگی و برپایی وقایع مردمی در قطب فرهنگی و گردشگری پایتخت مورد بحث و ارزیابی جای گرفت. مدیرعامل شرکت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در این مراسم که با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال و محمدحسین حجازی،مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد برگزار شد، راهکارهای مشارکت در مباحث فرهنگی و برپایی وقایع مردمی در قطب فرهنگی و گردشگری پایتخت مورد بحث و ارزیابی جای گرفت.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد در حاشیه این مراسم گفت: قدمت زمین های عباس آباد در کنار بستر شایسته ای که برای شهروندان فراهم کرده است و علاوه بر این جایگاه مخصوص فوتبال و فدراسیون فوتبال میان مردم، در امتداد یکدیگر به عنوان دو عامل پیش پیروز توان دارند پایه گذار فعالیت های فرهنگی  ورزشی بی بدیلی در سطح پایتخت باشند.در کمال خوشبختی در زمان حضور آقای تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال،فوتبال ما افتخارها متعددی اکتساب کرده و به نظر می آید این مشارکت توان دارد در آینده کمک بسیاری به طرفین کند.

 

در ادامه مهدی تاج،رییس فدراسیون فوتبال درباره این تفاهمنامه گفت: فوتبال جذابیت های خاص خودش را دارد و میلیون ها نفر در طول هفته در ورزشگاه ها و یا مقابل تلویزیون های خانگی به تماشای آن نشسته و آن را دنبال می نمایند.

این مطلبو از دست ندید!  خودنمایی گل‌های همیشه عاشق در «سینقان» + فیلم

این مراسم با امضای تفاهم نامه میان فدراسیون فوتبال و شرکت نوسازی عباس آباد به کار خود انتهاء داد.

لازم به ذکر است قبل از این مراسم ، ریاست فدراسیون فوتبال و هیئت همراه از بخش هایی از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد نظیر  برج پرچم جمهوری اسلامی، پل طبیعت و بوستان های مفهومی بازدید کردند.