امضای تفاهم‌نامه همکاری وزنه‌برداری ایران و دومینیکن

0
اشتراک

امضای تفاهم‌نامه همکاری وزنه‌برداری ایران و دومینیکن

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان که برای همکارهای مشترک به جمهوری دومینیکن سفر کرده بود، ضمن دیدار با (دانیلو دیاس، وزیر ورزش جمهوری دومینیکن)، (لوئیس مخیا اویدو، ریاست کمیته ملی المپیک جمهوری دومینیکن) و (ویلیام اوزانا، ریاست کنفدراسیون وزنه‌برداری پان امریکن)، نشست صمیمانه‌ای را با آنها برای همکاری بیشتر در عرصه وزنه‌برداری داشت.

در این نشست، ابتدا نحوه تعامل، همکاری و گسترش وزنه‌برداری کشور جمهوری دومینیکن، اتحادیه پان امریکن و فدراسیون وزنه برداری کشورمان مطرح شد که منجر به تهیه پیش نویس تفاهم نامه همکاری گردید.

در جلسه رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان با مسئولان ورزش جمهوری دومینیکن، وضعیت نامطلوب و از دست رفتن اعتبار ورزش وزنه‌برداری در سطح جهان مورد بررسی قرار گرفت. سپس اعلام آمادگی نمایندگان وزنه‌برداری کشورمان جهت کاندیداتوری در پیکره و بدنه اصلی مدیریتی فدراسیون جهانی به منظور کمک به آن نهاد ورزشی بین‌المللی المپیکی از سوی علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان مطرح شد که طرف مقابل ضمن استقبال از این موضوع، برنامه‌های کلی مدیریتی را از ریاست فدراسیون کشورمان درخواست کردند.

برنامه‌های کلی به شرح زیر، اعلام شد:
١- توسعه وزنه‌برداری با توجه به خرد جمعی و تقسیم مسئولیت‌های اجرائی و حمایت از توانمندی‌های نیروی انسانی پنج قاره.
٢- شفاف سازی مالی و کنترل دوپینگ در سطح جهان که در نهایت منجر به بازگشت شخصیت و اعتبار این ورزش المپیکی درسطح بین‌المللی شود.
٣ -نظارت و توزیع امکانات در بین قاره‌ها و کشورهای مختلف خصوصاً کشورهای مستعد.

در خاتمه این نشست، مسئولان مذکور ضمن توجه به برنامه‌ها ازکاندیداتوری علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان به عنوان ریاست یا دبیرکلی وزنه‌برداری جهان ابراز خرسندی کردند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.