تاریخ: ۱۳:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
امدادرسانی به مناطق سیل‌زده و آبگرفته اردبیل و گلستان

شاهین فتحی در گفت و گو با ایسنا، در مورد امدادرسانی به استان‌هایی که دچار سیل و آبگرفتگی شده‌اند گفت: در پی بارندگی‌های اخیر دو استان اردبیل و گلستان متاثر از سیل و آبگرفتگی بودند و از همین رو امدادگران هلال احمر اقدام به امدادرسانی در این دو استان کردند. معاون عملیات امداد و نجات […]

شاهین فتحی در گفت و گو با ایسنا، در مورد امدادرسانی به استان‌هایی که دچار سیل و آبگرفتگی شده‌اند گفت: در پی بارندگی‌های اخیر دو استان اردبیل و گلستان متاثر از سیل و آبگرفتگی بودند و از همین رو امدادگران هلال احمر اقدام به امدادرسانی در این دو استان کردند.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اشاره به اینکه امدادرسانی در دو شهرستان مشگین‌شهر و گرگان در حال انجام است، اضافه کرد: ۱۲ تیم هلال احمر، متشکل از ۴۴ امدادگر تا کنون به ۴۷ نفر در ۵ شهر، روستا و مناطق عشایرنشین این دو شهرستان امدادرسانی کرده و با برپایی ۷ دستگاه چادر، ۳۱ نفر اسکان اضطراری داده شدند.

وی با اشاره به اینکه ۵ واحد مسکونی از آب تخلیه شده‌اند، در مورد اقلام توزیعی بین حادثه‌دیدگان نیز گفت: ۵۸ تخته پتو و ۵۰ کیلوگرم نایلون میان حادثه‌دیدگان مناطق متاثر از سیل و آبگرفتگی توزیع شده است.

فتحی همچنین گفت: امدادرسانی در این مناطق همچنان ادامه دارد.

این مطلبو از دست ندید!  سقوط جوان ۲۰ ساله حدود پل طبیعت در اتوبان مدرس

انتهای پیام