گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
امام جمعه بیرجند: بنیاد برکت اعتبارات خوبی برای اشتغال خراسان جنوبی تخصیص داد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با رئیس و اعضای شورای شهر خوسف اظهار داشت: باید کار جهادی انجام شود تا شورا به جایگاه اصلی خود برسد. کارهای خوبی در شورای شهر خوسف انجام شده اما هنوز جای کار زیادی […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با رئیس و اعضای شورای شهر خوسف اظهار داشت: باید کار جهادی انجام شود تا شورا به جایگاه اصلی خود برسد. کارهای خوبی در شورای شهر خوسف انجام شده اما هنوز جای کار زیادی وجود دارد.

امام جمعه بیرجند گفت: بهتر است در مجموعه‌ای که عملکرد خوبی دارد مسئولیت‌ها را در هر سال به یک نفر بدهند تا بتوانند به مردم خدمت کنند.

عبادی افزود: مردم این منطقه به طور ذاتی از عزت نفس برخوردار هستند و ممکن است نیاز روزمره خود را بیان نکنند اما باید برای این مردم چه از جهت معیشتی، پیشرفت و غیره تا حد توان تلاش کرد.

افتتاح ۳۶۶ طرح اشتغالزایی ‌بنیاد برکت در خراسان جنوبی‌12 هزار فرصت شغلی جدید با مشارکت بنیاد برکت در خراسان جنوبی ایجاد می‌شودتوافقات بنیاد برکت در خراسان جنوبی عملیاتی شود وی بیان کرد: امسال اعتبارات خوبی از ناحیه بنیاد برکت برای اشتغال استان اختصاص داده شده و باید همه برای جذب اعتبارات در جهت توسعه و رفع مشکلات استان همکاری و تلاش کنند.

این مطلبو از دست ندید!  گرانی ۶۰ تا ۲۰۰ درصدی لوازم التحریر/ رشد اقتصادی ایران منفی ۵ درصد شد/ عزم شورای رقابت برای بازگشت به «خودرو»

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: کارها با وحدت پیش می‌رود و با انجام کارها با سلیقه شخصی نمی‌تواند کشور را به سمت توسعه و پیشرفت برد باید راهکارها را از اهل و صاحب نظرات بگیریم و در جهت انجام آن همه با هم همکاری و تلاش کنیم.