گروه: شغل
تاریخ: ۱۵:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
امام جمعه آبادان:مساله اشتغال در آبادان به آشفتگی جدی مبدل شده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه های های این هفته نماز جمعه آبادان عنوان کرد:مدیران و مدیران ضروری هست بدانند یکی از آشفتگی های جدی در ایران بخصوص در آبادان مساله بیکاری هست. خطیب جمعه آبادان عنوان کرد: مشکل بیکاری را ضروری هست جدی بگیریم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه های های این هفته نماز جمعه آبادان عنوان کرد:مدیران و مدیران ضروری هست بدانند یکی از آشفتگی های جدی در ایران بخصوص در آبادان مساله بیکاری هست.

خطیب جمعه آبادان عنوان کرد: مشکل بیکاری را ضروری هست جدی بگیریم تا مجال حرفهی برای جوانان احداث گردد، و با حضور مدیران بین جوانان می توان بیکاری را برطرف کرد که متاسفانه بعضی از مدیران تا به حال هیچگونه حضوری بین جوانان برای برطرف این مشکل نداشته اند که قابل بخشش نیست .
حجت الاسلام ابراهیمی پور اهتمام کرد:فرصت های حرفهی برای جوانان آبادانی درخواست اندکی هست که ضروری هست در اختیار آنان قرار داد به چه علت که همین جوانان درس ادب را به ما تعلیم داده اند و یقینا همین جوانان در سخت ترین روزها به مساعدت نظام جمهوری اسلامی ایران می آیند.
خطیب جمعه آبادان در ادامه خواستار برطرف مشکلات شهرک صنعتی آبادان گردید و عنوان کرد: مدیران کشوری و استانی به داد شهرک های صنعتی آبادان برسند زیرا در صورت برطرف کردن مشکل این شهرک حدود چهار هزار و ۵۰۰ مجال حرفهی برای جوانان احداث می گردد.
وی اضافه کرد: جوانان مخلص و برخورداری پایبندیی در آبادان وجود دارد که مدیران ضروری هست سرمایه گذاران را برای احداث اشتغال در این شهر تشویق کنند.

وی با ابراز همدردی با مردم کرمانشاه عنوان کرد: مردم زلزله زده غرب کشور نیازمند مساعدت های پولی و غیرمالی می باشند، که مدیران و مردم مشابه سابق به این مردم زلزله زده مساعدت کنند .
خطیب جمعه آبادان عنوان کرد:کمک های از جانب مردم که امروز در مصلی آبادان می گردد به مردم سانحه دیده کرمانشاه اختصاص دارد و امیدواریم مدیران نیز در این امر سهیم باشند.
۷۱۰۴/۷۱۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم: حمید رضا ترابی فرد **انتشار: محسن بهاروند