المپیک فرهنگی ورزشی به مناسب دهه فجر در جزیره خارگ برگزار می شود

0
اشتراک

المپیک فرهنگی ورزشی به مناسب دهه فجر در جزیره خارگ برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "خارگ خبر"؛ احمد بارگاهی شهردار جزیره خارگ در گفتگو با خارگ خبر اظهار کرد: المپیک فرهنگی ورزشی خارگ در دهه فجر از تاریخ دوازدهم بهمن ماه در جزیره خارگ برگزار می شود.

وی به محتویات، کیفیت و زمان این المپیک اشاره کرد و افزود: این المپیک در دوازدهم بهمن با نقاشی دیواری در سالن ارشاد برای تمام سنین آغاز می شود و در (۱۳ بهمن) برنامه شب خاطره گوئی توسط انقلابیون خارگی در مسجد امیرالمومنین (ع) و در (۱۴ بهمن) مسابقه کتبی انقلاب در سطح مدارس و با پوشش خبری توسط سیمای بوشهر برگزار می شود.

بارگاهی با اشاره به زمان برگزاری برنامه ها در دهه فجر اظهار کرد: برنامه پیاده روی خانوادگی (۱۵ بهمن) از گلزار شهدای گمنام تا پارک ساحلی برگزار می شود که طی آن مسابقه طناب کشی، دارات و بادبادک برگزار خواهد شد.

شهردار جزیره خارگ ادامه داد: مسابقه طبخ غذاهای محلی (۱۷ بهمن) در سالن ورزشی شهرداری و مسابقه هیجانی قوی ترین مردان خارگ (۱۹ بهمن) که شامل مسابقات فوتبال، مچ انداختن، پاور لیفتینگ و پرس است در سالن ورزشی شهرداری برگزار می شود.

بارگاهی اظهار کرد: در آخر با برگزاری جشن بزرگ انقلاب در ۲۰ بهمن با حضور شومن ها، گروه های مطرح موسیقی، صدا و سیمای مرکز استان، مسئولین محلی با اهدای جوایز نفیس و تندیس یادبود در سینمای روباز ساحلی المپیک فرهنگی ورزشی به پایان می رسد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.