المان‌های مناسبتی در میادین اصلی سنندج نصب می‌شود

0
اشتراک

المان‌های مناسبتی در میادین اصلی سنندج نصب می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، هه‌تاو فریدونی جمعه‌ شب در یک مصاحبه کوتاه با خبرنگاران، اظهار داشت: این سازمان بر اساس رسالت کاری خود در مناسبت‌های ملی و مذهبی اقدمات لازم را در زمینه آماده‌سازی و فضاسازی محیطی سطح شهر انجام خواهد داد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج بیان کرد: یکی از جشن‌های مهم کشور ما، جشن شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی است که هر ساله این سازمان با آذین‌بندی میادین و خیابان‌های سطح شهر، فضا را برای بهتر برگزارکردن جشن‌های این دهه مبارک آماده می‌کند.

وی از نصب چندین المان موضوعی به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر امسال در سنندج خبر داد  و گفت: با هدف تداعی خاطرات دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، المان‌های حجمی و کاراکترهایی در حال تهیه است.

فریدونی گفت: این المان‌ها شامل ۱۰ المان گل لاله و ۱۰ کاراکتر انسان که نماد تظاهرات دسته‌جمعی در دوران پیروزی انقلاب  است.

وی افزود: به منظور فضاسازی محیطی سطح شهر در ایام  دهه فجر، عملیات آذین‌بندی میادین سطح شهر هم آغاز شده و فضای شهر در شب‌ها با اجرای نورپردازی میادین زیباتر از قبل خواهد شد.

فریدونی تصریح کرد: نصب بنر، لمپوست و نصب پرچم در بلوارهای اصلی سطح شهر از دیگر برنامه‌های این سازمان در راستای گرامی‌داشتن ایام دهه مبارک فجر است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد با آماده‌سازی مناسب سطح شهر در ایام دهه مبارک فجر بتوانیم در ترویج نشاط و تداعی کردن خاطرات آن دوران برای نسل‌های جوان‌تر اقدام نماییم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.