گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، و به نقل از  دیلی میل، دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس روز شنبه در ورزشگاه ویمبلی برگزار خواهد شد و رحیم استرلینگ که دستی در انجام کار‌های انسان دوستانه دارد، ۵۵۰ بلیت برای دانش آموزان مدرسه سابق خود (در منطقه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، و به نقل از  دیلی میل، دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس روز شنبه در ورزشگاه ویمبلی برگزار خواهد شد و رحیم استرلینگ که دستی در انجام کار‌های انسان دوستانه دارد، ۵۵۰ بلیت برای دانش آموزان مدرسه سابق خود (در منطقه ویمبلی/شمال غرب لندن) تهیه کرده تا این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

این اقدام باور نکردنی استرلینگ از طریق رسانه‌های اجتماعی به طور گسترده‌ای به اشتراک گذاشته شده است و تمجید از این ستاره ۲۴ ساله را به دنبال داشته است.

میل همچنین اضافه می‌کند که این ستاره انگلیس هزینه سفر دانش آموزان به مجتمع منچستر سیتی در روز پنج شنبه را پرداخت خواهد کرد، جایی که آن‌ها می‌توانند از دیدار با این ستاره و تماشای امکانات موجود در باشگاه لذت ببرند.

یک منبع نزدیک به سیتی گفت: رحیم می‌خواست کاری را برای بچه‌های مدرسه قدیمی اش انجام دهد و با باشگاه مشورت کرد تا ببیند چه کاری می‌تواند انجام شود. او در این باره سر و صدا نکرده و نمی‌خواهد توجهات را به خود جلب کند. این کار فقط اقدامی شایسته است.

این مطلبو از دست ندید!  قطار تهران-وان ترکیه راه‌اندازی شد

یشتر بخوانید:

شکست تاتنهام شیاطین سرخ را امیدوار کرد/ پیروزی لستر و باخت اورتون

صعود منچسترسیتی به صدر جدول در شب پیروزی یونایتد/ پیروزی برایتون با حضور ۷۸ دقیقه‌ای جهانبخش

رئال مادرید – بارسلونا، لشکر کشی دوباره ۷۲ ساعت پس از فتح برنابئو/ دربی لندن و دلاکاپیتاله در انگلیس و ایتالیا