تاریخ: ۲۰:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
اقدامات ترامپ آینده ما را به شدت غیرقابل پیش بینی کرده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «دونالد تاسک» رئیس شورای اروپا امروز اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا در بحبوحه تهدیداتی که این قاره را در معرض خطر قرار داده است، به روسیه و چین پیوسته و لذا از اروپائی ها خواست تا با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «دونالد تاسک» رئیس شورای اروپا امروز اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا در بحبوحه تهدیداتی که این قاره را در معرض خطر قرار داده است، به روسیه و چین پیوسته و لذا از اروپائی ها خواست تا با اتحاد یکدیگر از تفوق قدرت ها در سه قاره جلوگیری کنند.

رئیس شورای اروپا در نامه امروز خود به سران اتحادیه اروپا که پیش از نشست روز جمعه منتشر شده است، از همه کشورهای عضو خواست تا خود را برای آینده ای بدون انگلیس آماده کنند.

«دونالد تاسک» در ادامه مدعی شد: اروپا با بزرگ ترین چالش خود در ۶۰ سال اخیر اعم از چین و روسیه متخاصم علیه همسایگان خود، مواجه است.

وی تصریح کرد: همه این ها به همراه دولت جدید آمریکا و سیاست هایش نشانه های نگران کننده ای هستند که آینده ما را به شدت غیرقابل پیش بینی کرده اند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی زیبا از سراب گاماسیاب در نهاوند + فیلم