تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
اقتصاد پایداریی در مدرسه ها رشد می یابد/ساخت ۵۹ مدرسه خیری در هیرمند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید سارانی در عنوان کرد و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت:  نمایشگاه دست سازه ها، غذاهای جایی و نمایشگاه اکتساب و کار خانگی محصلین شهرستان هیرمند در مکان تعلیم و پروش این شهرستان برگزار گردید. مدیر تعلیم و پرورش شهرستان هیرمند علاوه بر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید سارانی در عنوان کرد و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت:  نمایشگاه دست سازه ها، غذاهای جایی و نمایشگاه اکتساب و کار خانگی محصلین شهرستان هیرمند در مکان تعلیم و پروش این شهرستان برگزار گردید.

مدیر تعلیم و پرورش شهرستان هیرمند علاوه بر این از اتمام ساخت بعضی از مدرسه ها  در این شهرستان اطلاع داد و عنوان کرد: در شهرستان هیرمند به همت خیرین و مردم در مجموع ۵۹ پروژه مدرسه خیری ساخته شده هست، و بیشترین آمار مدرسه سازی خیرین به شهرستان هیرمند تعلق دارد که این نشان از نگاه مخصوص خیرین به این شهرستان مرزی دارد.

وی اضافه کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری تعداد ۱۰ باب مدرسه تحویل تعلیم و پرورش شهرستان هیرمند شده هست، که تعداد ۱۱ مدرسه دیگر در حال ساخت و ایجاد می باشد، که از این تعداد دو باب آموزشگاه ۲۴ ساعته می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  شوری کارون؛ حاصل یورش چندجانبه انسان، صنعت و طبیعت