اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهداست

0
اشتراک

اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهداست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا ، علی اوسط هاشمی به مناسبت هفته دولت به اتفاق فرماندار زاهدان و چند نفر از مسئولان استان با حضور در منزل ۲ شهید کارمند استانداری با خانواده شهیدان سلطانعلی آشوغ و عباسعلی آبادی زاده بطور جداگانه دیدار کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدارها اظهار داشت: کارمندان شهید نشان دادند که شهادت در ایران اسلامی مخصوص یک قشر خاصی نیست بلکه تمام مردم برای حراست از کشور و نظام اسلامی آماده ایثار جان شان هستند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی با وجود دشمنان بسیار و نیز ناامنی های موجود در منطقه و برخی کشورهای همسایه به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی ایثارگران و صبر و تحمل خانواده معظم شهدا از اقتدار و امنیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر صداقت در کار افزود: عملکرد صادقانه و با اخلاص مسئولان سبب می شود تا از آنان در ردیف شهدا یاد شده و در اذهان ماندگار شوند.

وی افزود: امام راحل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را بنیان نهادند و شهدا نیز این دستاورد بزرگ را تثبیت کردند.

هاشمی با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت تصریح کرد: این هفته به پاس خون شهیدان رجائی و باهنر نامگذاری شده است زیرا این شهدای گرانقدر نقش بسزایی در جهت دادن اراده دولت در تکریم شهدا داشته اند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا شهید سلطانعلی آشوغ کارمند وزارت کشور، بخشدار بخش شهرکی و ناروئی زابل و مسئول اداره امور سیاسی فرمانداری ایرانشهر پس از چند نوبت شرکت در جنگ تحمیلی در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج در منطقه شلمچه به فیض شهادت نایل آمد.

شهید سلطانعلی آشوغ دارای ۲ فرزند پسر است و دختر این شهید پس از شهادت پدرش در سن سه سالگی فوت کرده است.

شهید عباسعلی آبادی زاده کارمند فرمانداری زاهدان نیز در سال ۱۳۶۸ در اقدامی تروریستی به شهادت رسید.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.