تاریخ: ۱۳:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
افزایش ۷۳ درصدی نرخ "خودکشی" در بین سیاه‌پوستان آمریکایی

– اخبار اجتماعی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی ؛ بر اساس مطالعات محققان آمریکایی که روز گذشته منتشر شد، اقدام به خودکشی در بین نوجوانان سیاه‌پوست آمریکایی در حال افزایش است؛ خودکشی در بین نوجوانان مدرسه‌ای بیشتر از سایر سیاه‌پوستان شایع است.  به گزارش راهنمای سفر من به نقل […]

– اخبار اجتماعی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی ؛ بر اساس مطالعات محققان آمریکایی که روز گذشته منتشر شد، اقدام به خودکشی در بین نوجوانان سیاه‌پوست آمریکایی در حال افزایش است؛ خودکشی در بین نوجوانان مدرسه‌ای بیشتر از سایر سیاه‌پوستان شایع است. 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از "گاردین" محققان آمریکایی با مطالعه و تحقیق در مورد خودکشی‌های انجام شده در بین سالهای ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۷ از افزایش ۷۳ درصدی خودکشی در بین نوجوانان مدرسه‌ای آمریکایی خبر می‌دهند در حالیکه این تعداد در بین نوجوانان و جوانان سفید‌پوست و آسیایی ـ آمریکایی در حال کاهش است اما در بین نوجوانان و جوانان سیاه‌پوست افزایش می‌یابد. 

"مرکز کنترل و پیشگیری از درمان" آمریکا در یک نظرسنجی که از مدارس سیاه‌پوستان انجام داده، مطالعات خود را منتشر کرده است؛ از ۱۹۸ هزار و ۵۴۰ دانش‌آموزی که در مقاطع نهم تا دوازدهم مشغول به تدریس بوده‌اند، ۶۹ درصد از  دانش‌ آموزان اقدام به خودکشی کرده‌اند که در بیمارستان نجات یافته‌اند. 

قاره آمریکا ,

اگرچه در اقدامات خودکشی گزارش‌ شده، تعداد دختران نوجوان کاهش چشمگیری داشته اما در دختران جوان سیاهپوست افزایش قابل توجهی مشاهده می‌شود؛ همچنین تعداد پسران سیاه پوست که هنگام خودکشی مجروح شده‌اند، افزایش داشته است! 

براساس گزارش‌های "مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری" طی یک دهه گذشته، تلاشها برای خودکشی در بین نوجوانان سیاه‌پوست آمریکایی تقریباً به دو برابر رسیده است؛ نرخ خودکشی از ۶٫۷ در ۱۰۰ هزار نفر در سال ۲۰۰۷ به ۱۱٫۹ در سال ۲۰۱۷ رسیده‌ است؛ به گفته این مرکز خودکشی، دومین عامل مرگ و میر در بین نوجونان سیاه‌پوست ۱۵ تا ۱۹ ساله است. 

این مطلبو از دست ندید!  نان تورتیلای گل‌کلم؛ بدون آرد، بدون گلوتن و کم‌کربوهیدرات

پسران و دختران سیاهپوست معمولاً میزان خودکشی کمتری نسبت به همتایان سفیدپوست خود دارند اما در تحقیقات منتشر‌ شده نشان می‌دهد که میزان خودکشی در بین سیاه‌پوستان ۷۳درصد افزایش یافته است. 

محققان علت افزایش میزان خودکشی در بین نوجوانان سیاه‌پوست را در ابتدا، عدم درمان بیماری‌های روانی عنوان می‌کنند؛ افزایش بیماری‌های روانی و افسردگی در بین سیاه‌پوستان و عدم توانایی مراجعه به مراکز درمانی منجر به رشد نرخ خودکشی می‌شود. 

همچنین عواملی مانند تبعیض نژادی و فقر که به طور نامتناسب بر جوانان سیاهپوست تأثیر می‌گذارد، می‌توانند در افسردگی و اقدام به خودکشی در این گروه اجتماعی نقش داشته باشند.

" مایکل لیندزی" محقق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، می‌گوید که افزایش اقدام به خودکشی در بین نوجوانان سیاهپوست میتواند انگیزه بیشتری داشته باشد؛ محققان به دنبال اطلاعات بیشتری از این آسیب اجتماعی هستند. 

"حذف بومیان آمریکایی" زمانی با عقیم‌سازی سرخ‌پوستان و این‌بار با ساخت تلسکوپ فضایی + تصاویراقدامات غیرانسانی آمریکا برای "حذف بی‌خانمان‌ها" از شهرها + تصاویرتبعیض "جنسیتی و نژادی" در آمریکا/ اختلاف درآمد ۱۰هزاردلاری مردان و زنان

انتهای‌پیام/