گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

خبرگزاری ایلنا: احمد رضا عامری، رییس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری در مورد تعیین نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعین گفت: میزان افزایش نرخ بلیت اتوبوس در این ایام به همان میزان افزایش نرخ در سال گذشته هست. وی در جواب به این سؤال که سال گذشته میزان افزایش نرخ بلیت در ایام ۵۰ درصد بوده آیا […]

خبرگزاری ایلنا: احمد رضا عامری، رییس اتحادیه تعاونی‌های مسافربری در مورد تعیین نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعین گفت: میزان افزایش نرخ بلیت اتوبوس در این ایام به همان میزان افزایش نرخ در سال گذشته هست.

وی در جواب به این سؤال که سال گذشته میزان افزایش نرخ بلیت در ایام ۵۰ درصد بوده آیا منظورتان این هست که سال کنونی هم همین درصد افزایش نرخ اعمال می‌شود، گفت: خوب تر هست در این شرایط اقتصادی این مباحث منتشر نشود و به بحث افزایش قیمت‌ها نپردازیم.

عامری در مورد تعیین نرخ بلیت طبق دلار گفت: تمام اتوبوس‌ها به مقاصد مهران، شلمچه و چذابه هزینه بلیت را به ریال دریافت خواهند کرد و نحوه نرخ گذاری بلیت خارج از مرز رابطه ای به ما ندارد.

جدیدا مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل‌ و نقل بین المللی سازمان راهداری اعلام کرده بود که تعیین نرخ بلیت اتوبوس برای ایام اربعین به اصناف واگذار خواهد گردید. تصمیم اتحادیه تعاونی‌های مسافربری افزایش قیمت‌ها طبق نرخ‌های سال گذشته هست که سال گذشته هم نرخ بلیت اتوبوس ۵۰ درصد افزایش یافت. البته این افزایش نرخ ۵۰ درصدی بلیت اتوبوس در حالی اعمال شده که خرداد ماه پیش شاهد رشد ۲۰ درصدی نرخ بلیت اتوبوس بودیم.

این مطلبو از دست ندید!  تذکر عضو شورای شهر نسبت به تغییر در وضعیت کارت بلیت خبرنگاران