تاریخ: ۲۰:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
افزایش ۳۹ درصدی کشفیات کالای قاچاق/ کشف ۱۶۵ میلیارد تومان انواع کالای قاچاق طی ۱۰ ماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در دیدار صمیمانه با فرمانده سپاه فجر استان فارس با تبریک فرارسیدن ایام دهه پرفروغ فجر و تأکید بر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و افزایش روحیه آرمان‌گرایی و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی در دیدار صمیمانه با فرمانده سپاه فجر استان فارس با تبریک فرارسیدن ایام دهه پرفروغ فجر و تأکید بر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و افزایش روحیه آرمان‌گرایی و انقلابی، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با برگزاری این‌گونه جلسات تعاملی، قدم‌های مؤثری در راستای ایجاد امنیت مطلوب برداریم.

وی با اشاره به آمار عملکرد نیروی انتظامی این استان طی ۱۰ ماه نخست سال جاری، گفت: طی این مدت ۷۴ باند مواد مخدر منهدم، حدود ۳۰ تن انواع مواد مخدر کشف و بیش از ۱۲ هزار متهم دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس بابیان اینکه برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر در دستور کار پلیس این استان قرار دارد، اضافه کرد: پلیس آمادگی دارد تا ظرف ۴۸ ساعت نسبت به جمع‌آوری معتادان سطح شهر اقدام کند اما باید برای نگهداری این افراد مکان مناسبی توسط مسؤولان مربوطه پیش‌بینی شود.

این مطلبو از دست ندید!  انگشتر عقیق اشتغال در دست هنرمندان خراسان جنوبی

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به افزایش ۳۹ درصدی کشفیات کالای قاچاق، ادامه داد: طی این مدت بالغ‌بر ۱۶۵ میلیارد تومان انواع کالای قاچاق کشف شده است.

گودرزی گفت: پلیس استان فارس سعی دارد با عقلانیت، خرد جمعی و به‌کارگیری روش‌های علمی رضایتمندی مردم را ارتقا دهد.

در پایان این جلسه، اعضای حاضر درباره مسائل و موضوعات مختلف انتظامی و همچنین افزایش تعامل و هماهنگی بین دو مجموعه نیروی انتظامی و سپاه، بحث و تبادل‌نظر کردند.