گروه: اخبار
تاریخ: 0:39 :: 2019/08/14
افزایش ۱۰ درصدی حقوق مناطق جنگی

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،    سیدقاسم جاسمی امروز در جمع کارکنان تیپ ۳۵ نیرو مخصوص نزاجا، ارتش را یک نیروی الهی و مکتبی دانست و اظهار داشت: برهمگان روشن است که نقش ارتش در دفاع مقدس و روز‌های نخست و سرنوشت‌ساز انقلاب نقشی بی‌بدیل و […]

افزایش ۱۰ درصدی حقوق مناطق جنگی به گزارش راهنمای سفر من به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،    سیدقاسم جاسمی امروز در جمع کارکنان تیپ ۳۵ نیرو مخصوص نزاجا، ارتش را یک نیروی الهی و مکتبی دانست و اظهار داشت: برهمگان روشن است که نقش ارتش در دفاع مقدس و روز‌های نخست و سرنوشت‌ساز انقلاب نقشی بی‌بدیل و تأثیرگذار بوده است.

وی عنوان کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به لطف خدا و با اتکا به اقتدار نیرو‌های مسلح در برابر هیچ ظلمی سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مسئولان باید قدردان فداکاری و زحمات نیرو‌های مسلح باشند و در جهت برطرف کردن مشکلات معیشتی آنان بیش از همیشه تلاش کنند، زیرا نیرو‌های مسلح در نوک پیکان دفاع از کشور و مبارزه با تهدیدات دشمنان علیه این کشور قرار دارند.

جاسمی بیان کرد: بنابر مصوبه مجلس از ابتدای سال ۹۶ تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های تابعه مناطق جنگی کشور باید از امتیازات مربوطه از جمله افزایش ۱۰ درصدی حقوق بهره‌مند شوند که با تلاش مسئولان و عوامل ذیربط چند ماهی است این امر محقق شده است.

او افزود: اما این امتیازات هنوز شامل حال نیرو‌های مسلح و بازنشستگان نشده است و این جای تأسف و نگرانی است که کسانی که در زمان جنگ در جبهه‌ها حضور داشته و امروز در حال دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند از این امتیازات محروم بمانند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: خدا را شاکریم که امروز نیرو‌های مسلح ما شامل ارتش، سپاه و نیروی انتظامی نیرو‌هایی ولایت‌مدار، مقتدر، شجاع و بی‌نظیر در دنیا هستند که ذخایر انقلاب و آینده کشور همین نیرو‌های مسلح هستند.

 

انتهای  پیام/ز

 

نقش ارتش در دفاع مقدس و روز‌های نخست و سرنوشت‌ساز انقلاب نقشی بی‌بدیل و تأثیرگذار بوده است