گروه: اخبار
تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
افزایش ۱۰۰ درصدی نرخ شن و ماسه در البرز؛ وجود انحصار برای یک شرکت در خرید از معادن

علی‌اکبر مختاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، ، با اشاره به نرخ‌گذاری شن و ماسه، گفت: این نرخ‌گذاری پیشتر در کمیسیون شن‌وماسه در استانداری با حضور دستگاه‌های متولی تعیین می‌شده هست. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با اظهار اینکه معادن شن و ماسه در استان البرز بسیار هست، دنبال کرد: به خاطر این […]

علی‌اکبر مختاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، ، با اشاره به نرخ‌گذاری شن و ماسه، گفت: این نرخ‌گذاری پیشتر در کمیسیون شن‌وماسه در استانداری با حضور دستگاه‌های متولی تعیین می‌شده هست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با اظهار اینکه معادن شن و ماسه در استان البرز بسیار هست، دنبال کرد: به خاطر این امر نرخ تعیین شده شن و ماسه در استان البرز به جهت رقابت خوب در استان زیر ۵۰ درصد نرخ بازار بوده هست.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری یک شرکت با معادن استان و منطقه غرب تهران قرارداد بسته و تمام شن و ماسه استان را خریداری کرده هست، گفته بود: این شرکت اعلام نموده هست که تمام شن و ماسه با فاکتور خودش به فروش برسد.

وی با اشاره به افزایش نرخ شن و ماسه در استان، تاکید کرد: این امر علت افزایش نرخ بتن و مصالح ساختمانی شده هست که در امور دیگر ساختمانی هم تاثیر می‌گذارد.