گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
افزایش نجومی پرواز های داخلی هواپیمایی ماهان! / مشهد ۲ میلیون و ۲۶۰/ بندرعباس ۳ میلیون و ۸۰!

سرویس اقتصادی فردا: به دنبال افزایش نرخ دلار، شرکت‌های هواپیمایی نیز نرخ بلیت در مسیر پروازهای داخلی را زیاد کردند. در این میان افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان خارج از گمان و عرف هست!  در این میان افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان خارج از گمان و عرف هست! خبرنگار فردا […]

سرویس اقتصادی فردا: به دنبال افزایش نرخ دلار، شرکت‌های هواپیمایی نیز نرخ بلیت در مسیر پروازهای داخلی را زیاد کردند. در این میان افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان خارج از گمان و عرف هست! 

در این میان افزایش نرخ بلیت پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان خارج از گمان و عرف هست! خبرنگار فردا نرخ بلیت بعضی از مسیرهای داخلی این شرکت را برای تاریخ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ که حدود دو ماه آینده است  در سایت فروش اینترنتی این شرکت جستجو کرده هست. لازم به ذکر هست این روز از روزهای میانی هفته هست و تعطیلات و مناسبت خاصی در روزهای قبل و بعدش در تقویم وجود ندارد!

توضیح: 

افزایش نجومی پرواز‌های داخلی هواپیمایی ماهان! / مشهد ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار/ بندرعباس ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار

افزایش نجومی پرواز‌های داخلی هواپیمایی ماهان!

افزایش نجومی پرواز‌های داخلی هواپیمایی ماهان!

این مطلبو از دست ندید!  احمد اسماعیل پور: تا چند سال دیگر قهرمانی قاره آسیا هم یک رویا می گردد چه برسد به مقام جهانی/ کنسل دیدار با برزیل به علت پول بلیت مضحک هست!