گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
افزایش اجاره ها تاکسی و اتوبوس هنوز در دستور کار قرار نگرفته هست

وی تصریح نمود: در کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران منحصرا افزایش ۲۰۰ تومانی بلیت مترو در سال ۹۷ به تصویب فرا رسیده است که البته این تصمیم باید در صحن شورای شهر تهران مطرح گردد و سر انجام رای گیری گردد. علیخانی گفت: پیشنهاد شهرداری تهران برای بلیت مترو، افزایش ۲۰۰ تومانی برای […]

وی تصریح نمود: در کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران منحصرا افزایش ۲۰۰ تومانی بلیت مترو در سال ۹۷ به تصویب فرا رسیده است که البته این تصمیم باید در صحن شورای شهر تهران مطرح گردد و سر انجام رای گیری گردد.

علیخانی گفت: پیشنهاد شهرداری تهران برای بلیت مترو، افزایش ۲۰۰ تومانی برای بلیت‌های تک سفره بود که این مبحث هم به تایید کمیسیون عمران و حمل‌و نقل شورای شهر تهران فرا رسیده است.

ریاست کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران دنبال کرد: در مورد خط ۸ (فرودگاه امام خمینی ره) نیز شهرداری تهران ایده ای را برای افزایش بلیت این خط ارائه نموده است که در دست ارزیابی است.

وی تصریح نمود: با توجه به ارزیابی لایحه بودجه ۹۷ شهرداری تهران در صحن شورای شهر و در حالتی که شهرداری احتیاج می‌بیند و قصد دارد اجاره ها را زیاد کرد لایحه آن را به شورا ارائه کند.

این مطلبو از دست ندید!  موافقت بانک مرکزی با قیمت گذاری خدمات هوایی بر طبق ارز نیما