گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
افزایش اجاره ها تاکسی و اتوبوس هنوز در دستور کار قرار نگرفته هست

وی تصریح نمود: در کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران منحصرا افزایش ۲۰۰ تومانی بلیت مترو در سال ۹۷ به تصویب فرا رسیده است که البته این تصمیم باید در صحن شورای شهر تهران مطرح گردد و سر انجام رای گیری گردد. علیخانی گفت: پیشنهاد شهرداری تهران برای بلیت مترو، افزایش ۲۰۰ تومانی برای […]

وی تصریح نمود: در کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران منحصرا افزایش ۲۰۰ تومانی بلیت مترو در سال ۹۷ به تصویب فرا رسیده است که البته این تصمیم باید در صحن شورای شهر تهران مطرح گردد و سر انجام رای گیری گردد.

علیخانی گفت: پیشنهاد شهرداری تهران برای بلیت مترو، افزایش ۲۰۰ تومانی برای بلیت‌های تک سفره بود که این مبحث هم به تایید کمیسیون عمران و حمل‌و نقل شورای شهر تهران فرا رسیده است.

ریاست کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران دنبال کرد: در مورد خط ۸ (فرودگاه امام خمینی ره) نیز شهرداری تهران ایده ای را برای افزایش بلیت این خط ارائه نموده است که در دست ارزیابی است.

وی تصریح نمود: با توجه به ارزیابی لایحه بودجه ۹۷ شهرداری تهران در صحن شورای شهر و در حالتی که شهرداری احتیاج می‌بیند و قصد دارد اجاره ها را زیاد کرد لایحه آن را به شورا ارائه کند.

این مطلبو از دست ندید!  ابهام در فروش الکترونیکی تمام بلیت های شهرآورد ۸۸