تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
افتخار می کنم پسرم در راه دفاع از کشورش شهید شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از، گل رامیان، در حادثه تروریستی میرجاوه ، تعداد ۹ سرباز و کادر هنگ مرزی شهید، یک نفر مفقود و دو نفر مجروح شدند.  شهید مدافع وطن سرباز مرزبان معین بیانی از روستای گلند از شهدای این حادثه تروریستی است […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از، گل رامیان، در حادثه تروریستی میرجاوه ، تعداد ۹ سرباز و کادر هنگ مرزی شهید، یک نفر مفقود و دو نفر مجروح شدند.

 شهید مدافع وطن سرباز مرزبان معین بیانی از روستای گلند از شهدای این حادثه تروریستی است که در استقبالی باشکوه توسط مردم پیکر این شهید مورد استبال و تشییع قرار گرفت و در گلزار شهدای شهر دلند به خاک سپرده شد.

به همین بهانه خبرنگار ما گفتگویی با مادر این شهید ترتیب داده است.

مادر شهید معین بیانی می گوید: پسرم متولد ۱۳۷۴ و ۴۵ روز به پایان سربازیش باقی نمانده بود و افتخار میکنم که پسرم در راه دفاع از کشورش شهید شده است.

وی ادامه میدهد: عاشق لباس نظامی و عاشق شهادت بود و لباسش را دوست داشت و همیشه می گفت که خیلی دوست دارم شهید شوم.

مادر شهید مدافع وطن می گوید: درتماس های روزهای اخیر که حرف از دلتنگی می زدم به من می گفت چیزی به پایان سربازیم باقی نمانده و کمی صبر کن برمیگردم.

این مطلبو از دست ندید!  اهدا نهال به مردم در ماه محرم

وی ادامه می دهد: در آخرین دیدارش حرف از شهادت می زد و میگفت که شهید می شوم و در وقت غذا مرتب تکرار می کرد که این آخرین خوردن غذای من با شماهاست و می گفتم که این حرفها را تکرار نکن.

مادر بزرگ شهید می گوید: دشمنان هرچقدر بچه های ما را به شهادت برسانند، جوانان ما با اراده راسخ تر برای دفاع از خاک کشور قدم بر می دارند.

خاله شهید به خبرنگار ما می گوید: میگفت به مادرم بگویید که در هنگام شنیدن خبر شهادتم زیاد گریه و بی تابی نکند.

وی می گوید: وقتی پیشنهادی برای تغییر مکان خدمت سربازی اش می دادیم در جوابمان میگفت که سربازهای دیگر هم پدر و مادر دارند و قبول نمی کرد. 

bayanii6

bayanii7

shmarzz24