گروه: زنان
تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
افتتاح  گرم خانه ویژه متکدیان شهرستان گرمسار در آینده نزدیک

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارانلاین صبح امروز جلسه ستاد ساماندیه متکدیان شهرستان گرمسار با حضور مسئولان اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری گرمسار برگزار شد . در این جلسه علی همتی ؛ معاون فرماندار گرمسار حضور و فعالیت غیر اجتماعی متکدیان را در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارانلاین صبح امروز جلسه ستاد ساماندیه متکدیان شهرستان گرمسار با حضور مسئولان اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه علی همتی ؛ معاون فرماندار گرمسار حضور و فعالیت غیر اجتماعی متکدیان را در سطح شهر یک ناهنجاری مهم اجتماعی برشمردو افزود: گرم خانه شهرداری گرمسار برای ساماندهی متکدیان و مشاغل از این جنس که باعث خطرات مهم اجتماعی می شود در حال اجرا است که با افتتاح این مکان می توانیم پروژه های زیادی برای ساماندهی متکدیان و حتی باز آموزی و اشتغال آنها در سنین بالا و تحصیل کودکانی از این جنس را فراهم نماییم.
معاون فرماندار گرمسار از برگزاری کلاس های اموزشی برای زنان سرپرست خانواری که به تکدی گری مشغول هستند خبردادو افزود: شهرستان گرمسار به دلیل نزدیکی به پایتخت با معضل تکدی گری بسیار سخت تر دست و پنجه نرم می کند و باید تمام سازمان ها برای این امر هماهنگی داشته باشند تا با این معضل مهم اجتماعی که باعث می شود آرامش جامعه ای داخل شهر را برهم بزند مقابله و ساماندهی قانونی نماییم.
همتی در ادامه از فراهم نمودن فضایی برای ایجاد شغل برای سرپرستان خانوار تکدی گران نیز خبردادو افزود: امور فرهنگی برای آشنایی بیشتر مردم در زمینه خدماتی در حوزه کمک دهی مناسب و شرعی با توجه به حضور انجمن ها و خیریه های قانونی انجام پذیرد .

برچسب ها: