افتتاح پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی اسفند ماه در گرمسار

0
اشتراک

افتتاح پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی اسفند ماه در گرمسار

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارآنلاین غلامرضاکاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما در گرمسار افزود: مرکز پلی کلینیک پزشکات تخصصی و فوق تخصصی گرمسار در محل قدیمی ساختمان بیمارستان امام (ره) اسفند ماه با حضور وزیر بهداشت ودرمان به بهره برداری خواهد رسید .

نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به افتتاح چند خانه روستایی بهداشتی در شهرستان گرمسار اشاره کرد و گفت: مردم شهر گرمسار دیگر برای مراجعه به پزشک و امور عمومی و درمانی به بیمارستان معتمدی گرمسار مراجعه نخواهند کردو این مکان تنها برای بستری های چند روزه بیماران مورد بهره مندی قرار می گیرد .
کاتب از افتتاح مرکز تصویر برداری MRI بخش خصوصی تا پایان سال جاری در شهر گرمسار خبردادو اظهارداشت: این مرکز می تواند بالاترین خدمات حوزه تصویر برداری را به مردم شهرستان گرمسار ارائه دهد .
کاتب ازتجهیزو به روز رسانی امکانات حوزه درمانی در شهر های گرمسارو ایوان کی خبردادو گفت: تجهیزات جدید و آمبولانسی برای بیمارستان های معتمدی و امام رضا (ع) ایوان کی و مراکز اورژانس وارد فاز اجرایی شده است .
وی در ادامه از افتتاح خط متروی تهران – گرمسار تا پایان اسفند ماه سال جاری با حضور مقامات عالی کشور تاکید کرد

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.