تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
افتتاح نمایشگاه هنرنمایی دانش آموزان اول متوسطه در گرگانی+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ صبح امروز نمایشگاهی از دست سازه های دانش آموزان مقطع متوسطه اول  درس فرهنگ و هنر در دبیرستان ایرانشهر گرگان افتتاح شد. این نمایشگاه تا سیزدهم ماه جاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۷:۳۰ عصر دایر بوده و بازدید از آن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ صبح امروز نمایشگاهی از دست سازه های دانش آموزان مقطع متوسطه اول  درس فرهنگ و هنر در دبیرستان ایرانشهر گرگان افتتاح شد.

این نمایشگاه تا سیزدهم ماه جاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۷:۳۰ عصر دایر بوده و بازدید از آن برای عموم علاقه مندان دانش آموز آزاد است، پنج شنبه همین هفته که روز آخر نمایشگاه در نظر گرفته شده بازدید آن عمومی و برای تمامی شهروندان میسر خواهد بود.

به گفته "حاجی نجفی، سرگروه هنر دوره متوسطه استان گلستان"، آثار این نمایشگاه فروشی نیستند و هدف از برگزاری نمایشگاه «نشان دادن توانمندی دانش آموزان این مقطع، بهبود وتغییر نگاه مسئولین به این رشته و ترغیب دانش آموزان به سمت رشته های فنی و هنری» است.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه نصرالله کشیری، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گرگان دقایقی از اهمتی رشته های هنری و نقش آن در درآمدزایی برای حضار سخن گفت.

این مطلبو از دست ندید!  تاکید IUCN بر گسترش "شهرهای سبز"

n1

n2

n3

n4

n6

n7

n8

n9

n10

برچسب ها: