گروه: زنان
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
افتتاح دو پروژه آبفا در شهر دوگنبدان

سیدبهنام پاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران گفت: دو پروژه بزرگ اصلاح شبکه آبرسانی گچساران و افتتاح فاز دوم تصفیه‌خانه فاضلاب به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهر به بهره‌برداری می‌رسد. رئیس آبفای دوگنبدان با اشاره از پیشرفت فیزیکی این تصفیه خانه عنوان کرد: در چند سال گذشته فاز دوم […]

سیدبهنام پاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران گفت: دو پروژه بزرگ اصلاح شبکه آبرسانی گچساران و افتتاح فاز دوم تصفیه‌خانه فاضلاب به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهر به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس آبفای دوگنبدان با اشاره از پیشرفت فیزیکی این تصفیه خانه عنوان کرد: در چند سال گذشته فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب تنها ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که در دولت تدبیر و امید و با جذب اعتبارات این پروژه به پیشرفت بیش از ۹۲درصد رسیده است.

پاد تصریح کرد: فاز دوم تصفیه خانه شهر دوگنبدان اعتبارات تخصیص یافته آن از اعتبارات ملی بوده که بالغ بر ۸ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است.

رئیس آبفای دوگنبدان تصریح کرد: اداره آبفای دوگنبدان در نظر دارد به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی این پروژه بزرگ، فاز دوم تصفیه‌خانه دوگنبدان را افتتاح کند.

وی به اعتبار اختصاص داده شده به این پروژه اشاره کرد و گفت: این پروژه با اعتباری به میزان ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی انجام شده است.

 رئیس آبفای دوگنبدان اذعان کرد: فاز دوم طرح تصفیه‌خانه فاضلاب گچساران با دبی متوسط ۲۴۶ لیتر در ثانیه و دبی حداکثر ۶۰۰ لیتر در ثانیه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به پروژه دیگر این اداره اشاره کرد وگفت: از ابتدای سال تاکنون در شهر دوگنبدان اصلاح و تامین شبکه آبرسانی به اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان انجام شده که این اعتبارات از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

پاد به پروژه اصلاح شبکه آبرسانی و تامین آب شرب سالم و بهداشتی اشاره کرد و افزود: پروژه دوم اصلاح، تامین آب شرب سالم و بهداشتی به شهر دوگنبدان است که پروژه منطقه شهرک نفت دوگنبدان به نمایندگی دیگر پروژه اصلاح شبکه آبرسانی دوگنبدان افتتاح خواهد شد.

رئیس آبفای دوگنبدان ابراز کرد: این پروژه آبرسانی به منطقه شهرک نفت به اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان ازمحل اعتبارات استانی در این منطقه هزینه شده و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح به طول یک و نیم کیلومتر در این منطقه اجرا شده است.

رئیس آبفای دوگنبدان با اشاره به جمعیت این منطقه گفت: با اصلاح این شبکه قریب بر ۳۰۰ خانوار که بالغ بر یک هزارنفر جمعیت این شهر را در بر دارد از آب شرب سالم و بهداشتی بهرمند می‌سازد.

وی عنوان کرد: این دوپروژه بزرگ به مناسبت دهه فجر و با حضور مسوولان استانی و نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت افتتاح خواهد شد.