گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
اعلام نرخ بلیت پخش جام جهانی در سینما ها

خبرگزاری میزان: سینما‌های تهران و شهرستان‌ها (با سازگاری ادارات کل شهرستان‌ها) می‌توانند با توجه به تعداد سالن‌های خود سانس‌هایی را برای پخش فوتبال مد نظر داشته باشند و نرخ بلیت‌ها هم بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان می باشد.    سینما‌های تهران این روز‌ها بیشتر از آنکه در حال و هوای اکران آثار سینمایی باشند […]

خبرگزاری میزان: سینما‌های تهران و شهرستان‌ها (با سازگاری ادارات کل شهرستان‌ها) می‌توانند با توجه به تعداد سالن‌های خود سانس‌هایی را برای پخش فوتبال مد نظر داشته باشند و نرخ بلیت‌ها هم بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان می باشد.
   سینما‌های تهران این روز‌ها بیشتر از آنکه در حال و هوای اکران آثار سینمایی باشند در تب و تاب پخش مسابقات فوتبال جام جهانی بودند.

پخش مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه از همان لحظه های خستین طرح این مسئله مخالفان زیادی را برای خود تراشید.

شورای صنفی نمایش نیز برای برنامه ریزی و چگونگی پخش مسابقات جام جهانی در سینما‌ها نزدیک به یک ماه نشست ها مداوم برگزار کرد، اما در انتها تصمیم گیری پایانی را واحد صنفی دیگری به اسم “شورای عالی اکران” شورای صنفی نمایش نیز برای برنامه ریزی و چگونگی پخش مسابقات جام جهانی در سینما‌ها نزدیک به یک ماه نشست ها مداوم برگزار کرد، اما در انتها تصمیم گیری پایانی را واحد صنفی دیگری به اسم “شورای عالی اکران” واگذار کرد.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

روز گذشته عصر در نهایت این جلسه شکل گرفت و علی سرتیپی از برنامه ریزی دقیق برای پخش مسابقات جام جهانی در سینما‌ها اطلاع داد. بر طبق این جلسه قرار شد سه بازی ایران در جام جهانی و سه بازی پایانی جام جهانی در سینما‌های سراسر کشور پخش گردد.

بدین ترتیب سینما‌های تهران و شهرستان‌ها (با سازگاری ادارات کل شهرستان‌ها) می‌توانند با توجه به تعداد سالن‌های خود سانس‌هایی را برای پخش فوتبال مد نظر داشته باشند و نرخ بلیت‌ها هم بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان می باشد.

البته امکان دارد برخی سالن‌ها با توجه به شرایط خاصی که به لحاظ VIP دارند نرخ بیشتری را از ۲۰ هزار تومان مد نظر داشته باشند که این هم با سازگاری می‌تواند اتفاق افتد. بر این اساس سینما‌هایی که سرگروه می باشند و تنها یک سالن دارند نمی‌توانند این بازی‌ها را اکران نمایند.