گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اعلام زمان آغاز بلیت فروشی بازی ماشین‌سازی – سایپا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه هماهنگی قبل از بازی ماشین سازی و سایپا، زمان آغاز بلیت فروشی و همچنین باز شدن درب‌های استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برای حضور هواداران، ساعت ۱۵ تعیین شد. براساس هماهنگی‌های انجام شده، هواداران عزیز می‌توانند از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه هماهنگی قبل از بازی ماشین سازی و سایپا، زمان آغاز بلیت فروشی و همچنین باز شدن درب‌های استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برای حضور هواداران، ساعت ۱۵ تعیین شد.

براساس هماهنگی‌های انجام شده، هواداران عزیز می‌توانند از ساعت ۱۵ – پنج شنبه ۵ اردیبهشت- نسبت به تهیه بلیت و ورود به استادیوم اختصاصی بنیان دیزل جهت تماشای بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر بین تیم‌های ماشین‌سازی‌تبریز و سایپا اقدام کنند.

همچنین در جلسه هماهنگی مقرر گردید ماشین سازی در بازی امروزبا لباس یک دست سبز و سایپا با پیراهن و شورت نارنجی به میدان بروند.

گفتنی است؛ این دیدار از ساعت ۱۶ در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می‌شود.

 

این مطلبو از دست ندید!  دنبال راه حلی هستیم تا افراد زیر ۱۵ سال به استادیوم‌ها بیایند/ به زودی دوربین چهره خوان در گیت‌ها نصب می‌شود