گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اعلام زمان آغاز بلیت فروشی بازی ماشین‌سازی – سایپا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه هماهنگی قبل از بازی ماشین سازی و سایپا، زمان آغاز بلیت فروشی و همچنین باز شدن درب‌های استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برای حضور هواداران، ساعت ۱۵ تعیین شد. براساس هماهنگی‌های انجام شده، هواداران عزیز می‌توانند از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه هماهنگی قبل از بازی ماشین سازی و سایپا، زمان آغاز بلیت فروشی و همچنین باز شدن درب‌های استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برای حضور هواداران، ساعت ۱۵ تعیین شد.

براساس هماهنگی‌های انجام شده، هواداران عزیز می‌توانند از ساعت ۱۵ – پنج شنبه ۵ اردیبهشت- نسبت به تهیه بلیت و ورود به استادیوم اختصاصی بنیان دیزل جهت تماشای بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر بین تیم‌های ماشین‌سازی‌تبریز و سایپا اقدام کنند.

همچنین در جلسه هماهنگی مقرر گردید ماشین سازی در بازی امروزبا لباس یک دست سبز و سایپا با پیراهن و شورت نارنجی به میدان بروند.

گفتنی است؛ این دیدار از ساعت ۱۶ در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می‌شود.

 

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی