تاریخ: ۲۱:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
اعلام رضایت مردم کرمانشاه از مساعدت های از جانب مردم استان/مهمترین احتیاج زلزله زدگان کانکس است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  چهارفصل؛ سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از منطقه های زلزله‌زده استان کرمانشاه بازدید به عمل آورد که از نزدیک با خانواده های زلزله زده کرمانشاهی دیدار کرد و به ارزیابی مشکلات موجود و خدمات رسانی در این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  چهارفصل؛ سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از منطقه های زلزله‌زده استان کرمانشاه بازدید به عمل آورد که از نزدیک با خانواده های زلزله زده کرمانشاهی دیدار کرد و به ارزیابی مشکلات موجود و خدمات رسانی در این منطقه های پرداخت.

سرهنگ انصاری در صحبت با چهارفصل  سرهنگ انصاری در صحبت با چهارفصل با اشاره به حضور استان در منطقه های زلزله زده کرمانشاه گفت: شرایط روحی و روانی مردم خیلی مطلوب خواهد بود و مردم شش دهات سر پل ذهاب از سپاه فتح استان اظهار رضایت کردند و از خدمات گروه های جهادی، دانشجویی و بسیج سازندگی سپاه فتح استان زیاد متقاعد بودند.

 

وی گفت: مجموعه قرارگاه خاتم الانبیا را هم به این منطقه برای دنبال کنندهی ایجاد سکوهای  زیر کانکس مبنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث  انتقال مردم از چادر به کانکس در حال انجام هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت بی‎‌نظیر و دیدنی در روستای بیدرود + فیلم

 

جانشین سپاه فتح استان گفت:  در حال حاضر حدود ۵۰ کانکس در این منطقه های مهیا شده هست وهنگام بازدید معاون اول ریاست جمهور نیز در منطقه های زلزله زده بنرهایی در تشکر از سپاه فتح وکمک های  از جانب مردم استان انتصاب شده بود.

 

 

 

 

 

سرهنگ انصاری با اظهار اینکه اظهار رضایت مردم کرمانشاه از استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مردم این خطه از مساعدت های از جانب مردم استان و نوع دوستی این مردم نهایت تشکر را به عمل آوردند.