گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
اعزام ۹۰ نفر از مددجویان بهزیستی خلیل آباد به مشهد الرضا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، حسین اسماعیلی ثانی عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان خلیل آباد اظهارکرد: در آستانه تولد حضرت زینب (س)، ۹۰ نفر از مددجویان تحت پوشش خدمات بهزیستی شهرستان خلیل آباد روز دوشنبه به مشهد مقدس اعزام گردیدند.   […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، حسین اسماعیلی ثانی عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان خلیل آباد اظهارکرد: در آستانه تولد حضرت زینب (س)، ۹۰ نفر از مددجویان تحت پوشش خدمات بهزیستی شهرستان خلیل آباد روز دوشنبه به مشهد مقدس اعزام گردیدند.

 

وی با بیان اینکه این سفر یک روزه در زمینه طرح معین الضعفا و استفاده از برنامه های فرهنگی مذهبی برگزار شد، افزود: طرح معین الضعفا ویژه اشخاص سالمند و کسانی که تاحالا به مشهد مقدس اعزام نشده یا کمتر مشرف شده باشند صورت می پذیرد.

 

رئیس بهزیستی خلیل آباد با اهتمام بر اینکه تمام آحاد جامعه در ازای مددجویان بهزیستی به ویژه معلولان وظیفه ها اجتماعی و انسانی بر عهده دارند، تصریح نمود: مددجویان بهزیستی به لحاظ وضع جسمانی که دارند به عنوان قشر مهمی در جامعه محسوب می گردند که احتیاج به پشتوانه معنوی دارند.

 

 

اسماعیلی در انتهاء با اشاره به اینکه در زمینه اجرای این طرح کوشش داریم تمامی مددجویان بهزیستی شهرستان که تاحالا عازم مشهد نشده اند را به این سفر معنوی اعزام کنیم، عنوان نمود: کلیه هزینه های ذی ربط به اعزام مددجویان دربردارنده تهیه دو دستگاه اتوبوس، پذیرایی و غیره از محل اعتبارات بهزیستی و کمک خیرین در قالب مشارکت‌های مردمی تهیه و تدارک دیده شده بود.