گروه: اخبار
تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
اعزام ورزشکاران به پیکارهای آسیایی وجهانی/ ادامه همدردی جامعه ورزش با زلزله زدگان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا، نخستین رخداد ارزشمند ورزشی کرمانشاه در هفته سابق دعوت ۲ دختر قایقران کرمانشاهی به اردوی آمادگی تیم ملی آب های خروشان کشور بود که دنیا محمدی و گلشن رهیده با نظر کادر فنی به این اردو دعوت گردیدند. تیم ملی آب های خروشان ایران خود […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا، نخستین رخداد ارزشمند ورزشی کرمانشاه در هفته سابق دعوت ۲ دختر قایقران کرمانشاهی به اردوی آمادگی تیم ملی آب های خروشان کشور بود که دنیا محمدی و گلشن رهیده با نظر کادر فنی به این اردو دعوت گردیدند.

تیم ملی آب های خروشان ایران خود را برای حضور در رقابت های انتخابی سهمیه المپیک نوجوانان مهیا می کنند.

** تیم بعثت کرمانشاه مغلوب خوشه طلایی ساوه گردید/گرامیداشت جانباختگان زلزله
** تیم بعثت کرمانشاه مغلوب خوشه طلایی ساوه گردید/گرامیداشت جانباختگان زلزلهدر شروع هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال بعثت کرمانشاه با دستاورد 'یک بر صفر' مقابل خوشه طلایی ساوه مغلوب گردید.

۳

** کانکس های هدیه شده وزارت ورزش و جوانان به منطقه های زلزله زده کرمانشاه ارسال شد
** کانکس های هدیه شده وزارت ورزش و جوانان به منطقه های زلزله زده کرمانشاه ارسال شدکانکس های هدیه شده وزارت ورزش و جوانان صبح روز چهارشنبه (اول آذر) برای مستقر کردن موقت زلزله زدگان استان کرمانشاه به منطقه های زلزله زده ارسال گردید.
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سفر روز یکشنبه (۲۸ آبان) خود به منطقه های زلزله زده استان کرمانشاه قول ارسال ۵۰ عدد کانکس برای مستقر کردن اشخاص زلزله زده را داده بود.

جامعه ورزش کشور تا هم حالا اکثر از ۳۵۰ محموله امدادی نظیر آب معدنی، پتو، چادر، نوع ها مواد غذایی و وسایل گرمایشی را به منطقه های زلزله زده استان ارسال کرده هست.

** ادامه همدری جامعه ورزش با زلزله زدگان کرمانشاه
** ادامه همدری جامعه ورزش با زلزله زدگان کرمانشاهپس از سابق اکثر از ۱۰ روز از واقع شدن زلزله ۷٫۳ ۳ ریشتری استان کرمانشاه، همدری و مساعدت های جامعه ورزشی کشور با اشخاص زلزله زده همان طور ادامه دارد.
..

**چهار کبدی کار کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی قاره آسیا به میدان می روند
به منطقه های زلزله زده سفر کردند، جدیدا نیز هادی ساعی، مسعود حجی زواره و آرش میراسماعیلی از قهرمانان سابق تکواندو و جودو جهان نیز در میان زلزله زدگان کرمانشاهی حضور یافته و مساعدت هایی را به این اشخاص اهدا کردند.
**چهار کبدی کار کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی قاره آسیا به میدان می روندرئیس هیات کبدی کرمانشاه با اشاره به برپایی رقابت های قهرمانی بزرگسالان قاره آسیا به میزبانی کشورمان، از حضور چهار کبدی کار کرمانشاهی در این رقابت ها اطلاع داد و عنوان کرد: محمدامین نصرتی در تیم آقایان و راحله نادری، فاطمه کرمی و آزاده صیدی در تیم زنان ایران به سر می برند.
وی دنبال کرد: رضا امیری از داوران برجسته کبدی کرمانشاه نیز بعنوان داور در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

**قایقران معلول کرمانشاهی راهی رقابت های آب های آرام قاره آسیا شد

**قایقران معلول کرمانشاهی راهی رقابت های آب های آرام قاره آسیا شدرئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه از اعزام قایقران معلول کرمانشاهی به رقابت های قهرمانی آب های آرام معلولان قاره آسیا اطلاع داد و عنوان کرد: شهلا بهروزی راد قایقران کرمانشاهی هست که با نظر کادر فنی بعنوان یکی از نمایندگان ایران به رقابت های قهرمانی قاره آسیا اعزام گردید.

** کاراته کاهای کرمانشاه در لیگ جهانی ژاپن به میدان می روند
وی افزود: تیم قایقرانی آب های آرام معلولان ایران با پنج نماینده (۳ ورزشکار آقا و ۲ ورزشکار خانم) به رقابت های قهرمانی قاره آسیا اعزام شده هست.
** کاراته کاهای کرمانشاه در لیگ جهانی ژاپن به میدان می روندرئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از اعزام ۲ کاراته کا کرمانشاهی به رقابت های لیگ جهانی این رشته که به میزبانی ژاپن برگزار می شود، اطلاع داد.

وی اضافه کرد: رقابت های لیگ جهانی کاراته وان (سری A) در روزهای شنبه و یکشنبه چهارم و پنجم آذر به میزبانی شهر اوکیناوا ژاپن با حضور اکثر از ۷۸۳ کاراته کا از ۶۷ کشور دنیا برگزار خواهد گردید.irna.ir/kermanshah
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی