تاریخ: ۲۲:۴۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
اعزام امداد گران برای کمک به مردم روستای پرنوشته

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسین مولایی سرپرست هلال احمر مسجد سلیمان گفت: با دستور فرماندار شهرستان امدادگران جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به مردم روستای پرنوشته که به دلیل آبگیری سد گتوند در روز‌های اخیربه زیر آب رفته اعزام شدند. او با اشاره به جمعیت این روستا بیان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسین مولایی سرپرست هلال احمر مسجد سلیمان گفت: با دستور فرماندار شهرستان امدادگران جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به مردم روستای پرنوشته که به دلیل آبگیری سد گتوند در روز‌های اخیربه زیر آب رفته اعزام شدند.

او با اشاره به جمعیت این روستا بیان داشت: ۱۲ خانوار در این روستا هستند که حاضر به ترک خانه و روستای خود نیستند به هر خانوار از سوی هلال احمر یک چادر و مواد غذایی و اقلام مورد نیاز تحویل داده شد.

مولایی تصریح کرد: هلال احمر نیز برای این تعداد جمعیت اردوگاه اسکان برپا نمی‌کند به همین دلیل به هر خانواده یک چادر برای اسکان داده است.

سرپرست هلال احمر مسجد سلیمان ادامه داد: روستای تلخاب به صورت کامل به زیر آب رفته است بخشی از مردم این روستا به روستای پرنوشته و یا سایر مناطق رفته اند و تنها ۲ مرد از۲ خانواده برای محافظت از اموال و احشام در منطقه مانده اند و به همین منظور به روستای تلخاب امدادرسانی انجام نگرفت.

این مطلبو از دست ندید!  مراسم بزرگداشت روز جهانی صلح برگزار می‌شود