گروه: شغل
تاریخ: 17:10 :: 2019/08/14

مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آذربایجان غربی عصز  امروز در همایش یاری گران مبارزه با مواد مخدر افزود: با توجه به اینکه ۸۰ درصد مواد مخدر در افغانستان تولید می شود و برای انتقال به اروپا از استان آدربایجان غربی ترانزیت می شود. او ادامه داد:اعتیاد بعداز اشتغال و تورم سومین مشکل استان آذربایجان […]

مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آذربایجان غربی عصز  امروز در همایش یاری گران مبارزه با مواد مخدر افزود: با توجه به اینکه ۸۰ درصد مواد مخدر در افغانستان تولید می شود و برای انتقال به اروپا از استان آدربایجان غربی ترانزیت می شود.

او ادامه داد:اعتیاد بعداز اشتغال و تورم سومین مشکل استان آذربایجان غربی است که باید برای حل مشکل اعتیاد همه ی دستگاه های اجرایی نهایت همکاری را باید داشته باشند.

 

مصطفوی افزود: برای مبارزه با مواد مخدر باید این مسئله همگانی شود.

علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در همایش یاری گران زندگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تاکید بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر ، ترویج آموزش در مدارس ، انجام کارهای فرهنگی و تبلیغی ، هدفمند کردن اعتبارات مربوطه ، جلب همکاری مجامع بین المللی و مبارزه هدفمند و تلاش برای ایجاد اردوگاه ماده ۱۶ و…بیان کرد : متاسفانه در حال حاضر ۳ درصد جمعیت استان درگیر مواد مخدر و اعتیاد هستند .

 

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی نیز  گفت: سالم سازی جامعه و ایجاد فضایی عاری از اعتیاد نیازمند عملکرد متحدانه تمام آحاد جامعه برای فرهنگ‌سازی در این زمینه است.

سردار مسعود خرم نیا افزود: نیاز اساسی امروز جامعه امنیت همه جانبه است و این امر با مشارکت تمام آحاد میسر می‌شود.

وی ادامه داد : با توجه به مرزی بودن آذربایجان‌غربی و همسایگی با کشورهای مختلف این رسالت در این منطقه سنگین‌تر از سایر استان‌هاست.

 

در حال تکمیل