گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
اعتراض ایرلاین ها به درآمد شهرداری از بلیت هواپیما به حق هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیداحسن علوی با اشاره به اعمال عارضه ها ۵ درصدی روی بلیت پروازهای هوایی و اختصاص درآمدهای به دست آمده به شهرداری ها، گفت: اعمال عارضه ها های مالی بدون در نظر گفتن اغراض و اثرپذیری موثر سازمان ها دستاوردی بخشی از افزایش […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیداحسن علوی با اشاره به اعمال عارضه ها ۵ درصدی روی بلیت پروازهای هوایی و اختصاص درآمدهای به دست آمده به شهرداری ها، گفت: اعمال عارضه ها های مالی بدون در نظر گفتن اغراض و اثرپذیری موثر سازمان ها دستاوردی بخشی از افزایش نرخ بلیت هواپیما نخواهد داشت.

وی گفته بود: اعتراض ایرلاین ها به اخذ عارضه ها ۵ درصدی از مسافران و جابه جایی این اعتبارات به شهرداری ها به حق و درست است، زیرا شهرداری ها خدماتی را در درون فرودگاه ها انجام نمی دهد که مشمول دریافت عارضه ها از محل فروش بلیت هواپیما باشند. در شرایط کنونی هزینه بلیت هواپیما بسیار بالا رفته و اعمال عارضه ها های دیگر مثل عارضه ها ۵ درصدی شهرداری ها باعث کاهش مسافرت های هوایی توسط مردم می گردد.

بانک مسکن: تقاضا کنندگان مسکن مهر را جریمه نمی‌کنیمجریمه ۷ میلیون تومانی تقاضا کنندگان مسکن مهر توسط بانک مسکنخانه دار شدن ۸ میلیون نفر با تسهیلات بانک مسکناهدا اثاثیه غیرقابل استفاده و اسقاطی از سوی بانک مسکن به کمیته امداد!بانک مسکن: مسکن مهر سال ۱۴۰۰ تمام می گردد

این مطلبو از دست ندید!  فارس|بیش از ۲۳۰۰ نفر از ابتدای طرح نوروزی به مناطق جنگی جنوب سفر کردند

بنظرم چندین راه در این حوزه وجود دارد، نخست آنکه اعتبارات ذی ربط به عارضه ها ۵ درصدی در زمینه بالا بردن ایرلاین ها و فرودگاه ها کشور هزینه گردد تا در عمل شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت را کاهش دهند.

علوی گفت: از طرف دیگر می‌توان عارضه ها های مازاد بلیت هواپیما را حذف و اصلاح کرد و در نقاط دیگر در قالب یارانه به ایرلاین ها کمک اعتباری صورت گیرد.