تاریخ: ۱۵:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
اعتبارات ویژه‌ای به بخش‌های آموزشی و اجتماعی خارگ اختصاص می‌یابد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، محمود رضایی ظهر پنجشنبه در جمع مسئولان خارگ گفت: خارگ در تمامی دوران یاداور ایستادگی و مقاومت بوده است و همیشه در اذهان عمومی یادآور مقاومت است. وی افزود: خارگ به لحاظ شرایط استراتیژیک خود در دفاع مقدس نقشی بسیار مهم و حیاتی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، محمود رضایی ظهر پنجشنبه در جمع مسئولان خارگ گفت: خارگ در تمامی دوران یاداور ایستادگی و مقاومت بوده است و همیشه در اذهان عمومی یادآور مقاومت است.

وی افزود: خارگ به لحاظ شرایط استراتیژیک خود در دفاع مقدس نقشی بسیار مهم و حیاتی ایفا کرده است، این نقش مهم و حیاتی بدون مقاومت و ایستادگی اهالی شریف این جزیره میسر نبود و این مقاومت نشان از همت والای اهالی این جزیره زر خیر دارد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: دولت یازدهم خدمات عمرانی فراوانی به‌ویژه در بخش‌های آموزشی و اجتماعی ارائه داده است که این خدمات حق اهالی این منطقه بوده است و با نگاه ویژه استاندار بوشهر به این بخش ویژه در سال ۹۶ اعتبارات جامعی به این بخش تزریق خواهد شد.

رضایی با اشاره به سالروز بازگشت ازادگان به ایران اسلامی گفت: مایه افتخار برای اینجانب است که خارگ مقاوم در لحظه لحظه این انقلاب نقش‌آفرینی داشته است و این روز بزرگ را به آزادگان جزیره خارگ تبریک عرض می‌کنم.

این مطلبو از دست ندید!  انگشتر عقیق اشتغال در دست هنرمندان خراسان جنوبی