تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
اعتبارات دولتی پاسخگوی پیشرفت فضاهای تعلیمی ساوه نیست

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، محمد بهاروند ظهر امروز در آیین کلنگ زنی  مدرسه خیر ساز مرحومه نرجس خاتون با اشاره به جایگاه خیران مدرسه اظهار داشت: همکاری خیران در ایجاد فضاهای تعلیمی عمل به منویات مقام معظم رهبری هست و برکات خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوی اسلامی هست. وی […]

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، محمد بهاروند ظهر امروز در آیین کلنگ زنی  مدرسه خیر ساز مرحومه نرجس خاتون با اشاره به جایگاه خیران مدرسه اظهار داشت: همکاری خیران در ایجاد فضاهای تعلیمی عمل به منویات مقام معظم رهبری هست و برکات خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوی اسلامی هست.

وی اضافه کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی پاسخگوی نیازهای تعلیمی و تهیه محیط مورد احتیاج آموزشگاهی برای تحصیل محصلین نیست از این رو برای جبران کم بودن محیط تعلیمی نیازمند همبستگی بین خیران و دولت هستیم.

فرماندار ساوه اهتمام کرد: دین اسلام سفارش بسیاری به انفاق و نیکوکاری دارد و در بعضی مورد ها بخشش مال و اموال را نسبت به بخشش جان مشهودتر گفته هست.

فرماندار ساوه افزود: ساوه به جنبه موقعیت جغرافیایی ویؤه میزبان مهاجران بسیاری هست که تدوین برنامه‌های علمی و عملی تعلیم وپرورش در کنار تهیه زیرساخت‌های ضروری برای پیشرفت فضاهای تعلیمی می‌تواند حرکت فرآیند پیشرفت علمی شهرستان ساوه را شتاب دهد.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبای "خمام" + عکس ها

بهاروند بیان کرد: نظام تعلیمی و جامعه مدیون خدمات خیران مدرسه ساز هست و این خیر اندیشان به رغم جایگاه متعالی در نزد خدا بلند مرتبه، در تربیت و شکوفایی نسل های بعدی این سرزمین سهیم می باشند.