تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
اعتبارات دولتی پاسخگوی پیشرفت فضاهای تعلیمی ساوه نیست

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، محمد بهاروند ظهر امروز در آیین کلنگ زنی  مدرسه خیر ساز مرحومه نرجس خاتون با اشاره به جایگاه خیران مدرسه اظهار داشت: همکاری خیران در ایجاد فضاهای تعلیمی عمل به منویات مقام معظم رهبری هست و برکات خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوی اسلامی هست. وی […]

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، محمد بهاروند ظهر امروز در آیین کلنگ زنی  مدرسه خیر ساز مرحومه نرجس خاتون با اشاره به جایگاه خیران مدرسه اظهار داشت: همکاری خیران در ایجاد فضاهای تعلیمی عمل به منویات مقام معظم رهبری هست و برکات خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوی اسلامی هست.

وی اضافه کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی پاسخگوی نیازهای تعلیمی و تهیه محیط مورد احتیاج آموزشگاهی برای تحصیل محصلین نیست از این رو برای جبران کم بودن محیط تعلیمی نیازمند همبستگی بین خیران و دولت هستیم.

فرماندار ساوه اهتمام کرد: دین اسلام سفارش بسیاری به انفاق و نیکوکاری دارد و در بعضی مورد ها بخشش مال و اموال را نسبت به بخشش جان مشهودتر گفته هست.

فرماندار ساوه افزود: ساوه به جنبه موقعیت جغرافیایی ویؤه میزبان مهاجران بسیاری هست که تدوین برنامه‌های علمی و عملی تعلیم وپرورش در کنار تهیه زیرساخت‌های ضروری برای پیشرفت فضاهای تعلیمی می‌تواند حرکت فرآیند پیشرفت علمی شهرستان ساوه را شتاب دهد.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت گردی «امیرحسین مدرس» و همسرش / تصویر

بهاروند بیان کرد: نظام تعلیمی و جامعه مدیون خدمات خیران مدرسه ساز هست و این خیر اندیشان به رغم جایگاه متعالی در نزد خدا بلند مرتبه، در تربیت و شکوفایی نسل های بعدی این سرزمین سهیم می باشند.